www.sudzibas.lv Omniva Servisa vienkārši nav

Omniva - Servisa vienkārši nav

Omnivas aparātā nav iespējams izdrukāt sūtīšanas lapu un čeku, ja sūti kaut ko caur andeli. Un ja vēl gadās sajaukt paciņas adresātus uz šī pamata - tad vari uzskatīt, ka principā problēma nav risināma, pat ja kļūdu esi pamanījis nekavējoties. Mans kļūdas stāsts beidzās ar to, ka kļūdainajai paciņai braucu pakaļ uz briāna ielu no ādažiem! Un šī iespēja man tika dota arī tikai tāpēc, ka sāku lamāties nešķīstiem vārdiem. Savādāk savu problēmu varētu risināt ar kļūdaini izsūtītās paciņas nepareizo adresātu! Dpd šajā sakarā ir trīs galvas augstāk par šo kantori. Cik vien būs iespējams - atrunāšu visus un jebkad izmantot šo “brīnišķīgo” servisu!

12.11.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 12.11.2021

Labdien,

Sūtījumu pārtveršana vai apturēšana ir komplicēts process, ņemot vērā, ka piegādes process ir automatizēts un operatīvi apturēt kāda sūtījuma piegādi ir ļoti sarežģīti, tādēļ no Omniva puses šādu pakalpojumu nenodrošinām.
Minētajā situācijā Jūsu sūtījums tika apturēts, lai nodotu atgriešanai uz Jūsu pakomātu, taču, diemžēl, cilvēciskas kļūdas dēļ, tas tika atgriezts uz saņēmēja, nevis Jūsu, kā nosūtītāja, pakomātu, par ko uzņēmuma vārdā Jums atvainojamies.

Ar cieņu,
Omniva