Omniva - piegāde

Paldies par servisu, nezinu, kā tur visādiem bļāvējiem un neapmierinātajiem, bet es esmu pat ļoti apmierināts. Vakar Dobele omnivā tika ielikta paka, šodien saņēmu Cēsu izsniegšanas punktā. Jā, Vrb no i-veikaliem sūtītās paciņas nevar tik operatīvi piegādāt, bet Vrb būsim mazliet pielaidīgāki un nebļausim uzreiz, ja dienas laikā nav piegādāts, var jau saprast, ka gribās tagad un uzreiz, bet jūs jau neesat vienīgie, kas kko sūta.. Tpc priecīgus jaukus baltus ziemassvētkus un būsim pacietīgi un iecietīgi! Visiem priecīgus svētkus!

15.12.2020

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 15.12.2020

Labdien!
Uz doto brīdi esam saskārušies ar palielinātu sūtījumu apjomu, kuru dēļ pakomāti ir kļuvuši noslogotāki un sūtījumi var kavēties. Mēs cenšamies piegādāt sūtījumus pēc iespējas ātrāk.
Šajā neparastajā laikā, kad sūtījumu apjoms ir liels un piegādes var kavēties - mēs patiesi novērtējām klientu pacietību un sapratni.

Paldies, ka novērtējat mūsu darbu, esat uzticīgi un izvēlaties mūsu uzņēmuma pakalpojumus.
Ar cieņu, Omniva

J

D dvesele 16.12.2020

man 1,5 nedēļas nevar atrast sūtījumu kurš tiem ir iedots, vakar kad beidzot sazvanīju, jo sazvanīt viņus ka CSDD, man pateica ka atzvanīs, tā arī nav atzvanījuši

A aggdhhddjdll 18.12.2020

Arī gaidu no privāta pārdevēja no Rīgas uz Ventspili, taču paciņa jau 2 dienas stāv šķirošanas centrā. Saka, ka piegādā rindas kārtībā, tā tiešām ir?