www.sudzibas.lv Omniva Pazaudēts sūtījums

AtrisinātaOmniva - Pazaudēts sūtījums

Labdien, kopš 21.04.2023 sūtījums ir iestrēdzis šķirošanas punktā un tālāk nekādas darbības nenotiek. Šis sūtījums ir ļoti svarīgs man, pirmo reizi saskaros ar to, ka sūtījums ir iestrēdzis un nekas nenotiek talka. Sūtījuma nummurs ce002361727ee. Ja, situācija neatrisināsies, tad vairs vairāk neizmantošu šo pakalpojumu un būs slikta pieredze.

25.04.2023

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 25.04.2023

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par sūtījuma piegādes kavēšanos.
Pārbaudot norādīto sūtījuma numuru, esam secinājuši, ka sūtījuma nr. CE002361727EE izmēri ir par lielu, lai to ievietotu pakomātā, tādēļ tā apstrāde aizņem mazliet ilgāk laika.
Šīs dienas laikā saņemsiet informāciju no mūsu puses un piegādāsim sūtījumu uz adresi rītdienas laikā.

Vēlreiz atvainojamies par radītajām neērtībām.

Ar cieņu
Omniva

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Agnese5031 25.04.2023

Operatīvi situāciju atrisināja, liels paldies Omnivai.
Uz nākotni iesaku laicīgāk informēt sūtījuma saņēmējus par pakas izmēriem, ja tie neietilpst pakomātā

Es domāju kā tik lielai formai, viens pazaudēts klients, piliens jūrā. ;)

G Gulbenietis 25.04.2023

Konkrēti, kāpēc ir iestrēdzis? Protams, situācija ir smirdīga, ja pakā bija kas ļoti vajadzīgs.