www.sudzibas.lv Omniva Omniva sabojā lietu un neuzņemas atbildību par to.

Omniva - Omniva sabojā lietu un neuzņemas atbildību par to.

Diemžēl esmu spiests rakstīt sūdzību par to,ka,izmantojot Omnivas pakalpojumu,lai nosūtītu cilvēkam preci,cilvēks otrā galā saņem to burtiski sašķaidītu. Omniva izskatīja lietu desmit dienu laikā,atbildot,ka naudu atpakaļ neatdos,jo tā ir mūsu pašu vaina un iespējams,ka esam paši saplēsuši.Iesaku cilvēkiem apdomāt sūtīšanu caur pakomātiem,būsiet vainīgi,ka krāvējiem rokas aug no vienas vietas un jūsu manta tiks brutāli mētāta.Paldies par tik slikto apkalpošanu!

S sūdzība28 11.03.2015

No Rīgas uz Talsiem, bet kāda tam nozīme?Kaut no Rīgas pakomāta X uz Rīgas pakomātu Y, paka nedrīkst galā nonākt ar sašķaidītu saturu.

A andrisc 29.11.2017

Netīšām nospiedu mīnusiņu, bet taisnība jau ir par to, kad kāda tam nozīme ko sūta, pakai līdz galam ir jāaiziet veselā stāvoklī. Mana pieredze bija tāda, kad pasūtījums atnāca, saņēmu sms, aizbraucu līdz pakomātam un tehnisku iemeslu dēļ viņš tajā brīdī nedarbojās. Bet tā kā nebija tik steidzami, tad paku saņēmu nākošajā dienā bez nekādām problēmām.

R ri4y 16.03.2015

Varu palīdzēt uzrakstīt iesniegumu gan Omniva, gan tiesībsargājošās iestādēs 50 eiro!

P Pella-m 10.03.2016

Man arī briesmīga pieredze. Naudu samaksāju sūtītājam, preci nesaņēmu. Zvanīju uz omniva, teica, ka nezin kas ar preci notiek. Ka viss kārtībā. Pēc 2 nedēļām joprojām nekas. Zvanīju uz omniva, nesazvanīju. Pēc trešās reizes atbildēja, un noskaidrojās, ka preci nozaudēja. Atsūtīja iesniegumu par naudas atgriešanu, aizpildīju iesniegumu, bet neatbildēja kā solīja 10 dienu laikā. Zvanīju pēc 15 dienām, atbildēja ka vel izskata iesniegumu jo radušās problēmas. Joprojām divus mēnešus pēc nesaņemšanas cīnos ar omniva, zvanu un risinu lietu. Jau apnicis! Neesmu daudz zaudējusi, bet nauda, pat tie 20€ paliek nauda! Sūtītājs negrib atgriezt naudu, jo droši vien negrib cīnīties manā vietā.

A Alina Indigo 07.04.2016

Zvani vēl un brauc augumā, man tā beigu beigās tomēr atrada un nosūtīja manu sūtījumu

L Ludmila Kurnigina 11.07.2016

Pasūtījums atnāca bet sms nesūta man. Esmu jau zvanījusi solīja nosūtīt bet nav nosūtīts

S sergejs 04.01.2018
atvērts sūtijums

Atvērts sūtijums.

A autoskola 12.07.2018
Slikts serviss

Nestrādā ominava Kauguru rimi. Jau divas dienas nevar atrisināt problēmu. Serviss viņiem nekam neder! Atsūtija isziņu ar atvainošanos - tas protams ir vieglāk nekā ātri reaģēt un salabot savu skapi. Vairs neizmantošu.

A autoskola 12.07.2018

Nav vēlmes sadarbībai.

M Madars Opelts 18.10.2018
Nepiegādāts sūtījums.

2018. gada 13. septembrī Omniva pakomātā pie T/c Origo nosūtījām paku uz Tallinu. Šodien ir 18. Oktobris un paka nav piegādāta. Esam Omniva iesnieguši iesniegumu. Uz jebkādiem jautājumiem atbilde ir viena, komisija izmeklē, sazināsimies.

M Moris Osis 29.11.2018

Omniva ir regulāras problēmas ar preču nosūtīšanu, čeki jāgaida pat 10 min.- labākajā gadījumā, sliktākajā vispār neizdrukā. Bet 14.11.2018 atgriezu saņemto preci, atgriešanas kods man bija nosūtīts no Omniva. Viss uzkārās. Sazvanījos ar operatoru, piešķīra jaunu kodu, taču adresāta uzlīmi tā arī nesagaidīju. Uz ko man operators atbildēja, ka viņiem viss ir zināms un prece tiks nogādāta. Rezultāts- sūtījums pazudis, iesniegumu izskata 10 darba dienu laikā. Problemātisks uzņēmums.

M Moris Osis 30.11.2018

Ja 10 dienu laikā nebūs atbilde par naudas atgriešanu, sūdzēšu tālāk.

D Denis88 25.02.2019
Omniva B.Krauze-Čebotare krāpnieki

Uzņēmums neatbild par savu darbu, nekāda gadījuma rekomendēju sadarboties ar šo uzņēmumu. Pilnīga nekompetence, ņem naudu un nepilda solīto

D Denis88 25.02.2019

Pilnīga nekompetence, krāpnieki ņem naudu un nepilda solīto

K Kupons 13.02.2020

Pilnībā piekrītu komentētājiem.
Man atnāca svešs sūtījums. Pret gaismu izlasīju īstā adresāta adresi, telefonu. sazinājos ar omniva, teica lai svešo sūtījumu atgriežot viņiem, ka manu sameklēšot. Pēc nedēļas šie pazvanīja un sāka vispār muļķības stāstīt ka pārdevējs šo preci sūtījis man un tā tālāk. Tas nekas ka tur cits saņēmējs un adrese zem omnivas uzlīmes. Pretenzijas par man adresēto nozaudēto sūtījumu vispār nepieņēma. teica lai pretenzijas izsakot sūtītājam Ķīnā. Nezinu kā ar citām pakomātu firmām bet šo nu neiesaku nekādā gadījumā.
Ar uzlīmju un čeku drukāšanu arī problēmas . Uzlīmi itkā izdrukā, bet viņa kaut kur ieķeras un nenokrīt . Paveicās ka piebrauca viņu busiņš , darbinieks tad arī izbakstīja to uzlīmi un teica ka šiem jau zināma problēma. Čeku vispār atteicās drukāt. Konkrētie gadījumi Saharova ielā pie XXX Maximas. Gribiet piedzīvojumus izmēģiniet -tagad strādā normāli vai ne .

K Kupons 13.02.2020

OMNIVA