www.sudzibas.lv Omniva Ļoti slikts serviss un darbinieku attieksme

Omniva - Ļoti slikts serviss un darbinieku attieksme

Neticiet, neuzķeraties uz OMNIVA kurjera pakalpojumiem. Izvēlējos pakas nosūtīšanu uz Spāniju, piegādes laiks 5-6 darba dienas no pasūtījuma saņemšanas brīža. Par cik sūtījums netika piegādāts, interesējamies pie pakalpojuma sniedzēja OMNIVA Igaunijā un saņēmām atbildi, ka tā tiks piegādāta ne ātrāk kā pēc 2-4 nedēļām.

Papildināts [email protected] 27.03.2017

S sudigsservis 15.08.2023

Sūtīju paciņu uz Spāniju, kā kurjerpastu. Parasts nacionālā pasta sūtījums, paciņa ceļoja divas nedēļas un arī tad pirms nogādāja sūtījumu saņēmējam, nepiezvanīja... lai gan bija norādīts tālruņa numurs...neiesaku šādu KURJERPASTU... darbinieku attieksme vienaldzīga, uz jautājumiem konkrētas atbildes nesniedz, novelk laiku ar dažādām atrunām izlasiju so autsauksmi un pilniba piekritu sim ar mani nitika tas pats