www.sudzibas.lv Omniva Ļoti kavē piegādes

Omniva - Ļoti kavē piegādes

Omniva kurjers sūtījumu no omniva šķirošanas punkta paņēmis jau 14.12.2020. agrā rītā, bet joprojām 17.12.2020. vakarā nekas nav piegādāts uz pakomātu, pilnas četraa dienas sūtījums tiek vizināts kurjera auto 👎 Ir divi tādi nepiegādāti sūtījumi. No omniva puses nulle atbilde... 😡 Pat piedāvāju paņemt no kurjera pie pakomāta, ja viss pilns, vai aizbraukt pakaļ, bet ar omnivu nesakomucinēt 👎

22.12.2020

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 30.12.2020

Labdien, mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju.
Uz doto brīdi saskaramies ar palielinātu sūtījumu apjomu, kuru dēļ pakomāti ir kļuvuši noslogotāki un sūtījumi var aizkavēties. Sūtījumi ir nodoti uz piegādi un rindas kārtībā tiek piegādāti. Atsevišķi sūtījumi kavējas līdz pat piecām dienām.
Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu, Omniva

J Janis.d 23.12.2020

Ari identiska situacija tikai no 08.12 celo pacina.
Omniva neatbild. Neatzvana.

Ir ierosinata lieta policija pr zadzibu