www.sudzibas.lv Omniva Krāpšana

Omniva - Krāpšana

Dažas dienas atpakaļ pasūtīju no internetveikala "The Body Shop" roku krēmu. Vienmēr viss bija ideāli, jo bieži vien pasūtīju daudz produktu, un viss tikai iesaiņots cietā, izturīgā kastītē, bet šoreiz, kad pasūtīju tikai vienu roku krēmu, tas bija ievietots paciņā.
Tak mūsu " mīļā " Omniva izgrieza paciņā caurumu roku krēma iepakojuma platumā (mājās varēju salīdzināt platumus, jo iepriekš bija pirkts tāds pats krēms). Un šo sagriezto paciņu bez produkta, atstājot tajā tikai 2 testerus un pirkuma čeku, ievietoja pakomātā un atsūtīja man sms, ka es jau varu izņemt savu pasūtījumu. Man kauns, ka Latvijā strādā tik cietsirdīgi un cūcīgi cilvēki! KAUNS!

14.01.2019

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 14.01.2019

Labdien,

Uzņēmums Omniva vēlas no visas sirds atvainoties Jums par radītajām neērtībām. Tā noteikti nav pieņemama biznesa prakse, kādu Omniva vēlas nodrošināt saviem klientiem.
Lūgums, šajā gadijumā sazināties ar klientu apkalpošanas centru 27042424 vai rakstīt uz epastu [email protected].

Ar cieņu, Omniva

K

Pacco_al 15.01.2019

Ne tikai sūtījumi tiek apzagti, pazūd visi sūtījumi kopumā un ar galiem. Nu labi, ka vismaz kaut ko vēl kompensē. Laikam maksā mazas algas un darbinieki "paņem" starpību paši.