www.sudzibas.lv Omniva Krāpšana ar piegādi

Omniva - Krāpšana ar piegādi

Omniva!
Kad jūs beigsiet vienreiz krāpties? Speciāli pārlūkoju jūsu lapu, lai sūtījums aizietu laikā, viss esot kārtībā, pasūtījumi ir laikā, nosūtu, bet atkal nekā! Sēžu stundu pie telefona lai sazvanītu, līdz beidzot vienaldzīga balstiņa paziņo - nu laikam pakomāti esot pilni un ja vedīšot šodien, tad tikai septiņos vakarā! Jauki! Cilvēks naudu maksā par ātrumu, bet naudu viņi paņem, tikai pienākumu neizpilda! Pirms jaunā gada 5 dienas mētājās, bet izsūtīju ļoti savlaicīgi, arī tad nekas netika brīdināts! Paka tiek sūtīta uz dzimšanas dienu, bet nekā! Atkal omniva piemāna! Par ko mēs tiekam sodīti? Tad ejat prom no biznesa vai nemelojat! Neizturami! Prasu vismaz pusi naudu atpakaļ vai vienu bezmaksas sūtījuma kodu! Jūsu sūtījuma stils ir brāķis! Es nemaksāju par meliem! Ce 111740473ee kaut kājām to paku piegādājat! Neesmu to ietinusi tik biezi, lai nedēļu kur mētātos! Šoreiz noticēju, ka būs laikā - blēdība! Kāpēc cilvēkiem ir jācieš. Bet naudu grābjat jūs? Lai būtu paka klāt! Esot jau vakar naktī kurjeram atdota!

12.01.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 14.01.2021

Labdien,

Mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju!
Informējam, ka www.omniva.lv mājaslapā esam ievietojuši informāciju par iespējamu sūtījumu kavēšanos valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ.
Šobrīd atbildes uz zvaniem tiek veiktas iespēju robežās - rindas kārtībā.
Atbildes uz ienākošajiem e-pastiem darba dienās līdz pl. 20:00 tiek sniegtas tajā pašā dienā.
Šobrīd redzam, ka Jūsu sūtījums ir piegādāts.

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!

D