Omniva - Bojājums

12.10.2022 izsūtīju paku no Vācijas uz Rīgu.17. 10 no Rīgas uz Saldus nov. , lutriņu pag. Veda omniva. Paka liela, riktīgi smaga. No līmēta ne pa jokam... Radi saņemot paku redzēja, ka sāns ieplests, lien ārā manta. Nu labi.. Tālu ceļu mērojusi... Atverot pēc tam kasti secināja, ka kastes vidū iepakotas vācu alus bundziņas pārsistas, bērniem domātie saldumi visi alū. Viss saturs smird. Liels suvenīrs salauzts. Kasti tā pie āžu, ka bija pat grūtības aizlīmētā, tā, ka kratīties nevarēja. Tikai sviesta vai mesta. Šeit, Vācijā redzēju kā ievietoja paku, viņai pat nebija iespēja līdz Rīgai kaut kā mētāties. Būs mācība... Pārbaudīt kurjera klātbūtne!

22.10.2022

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 23.10.2022

Labdien,

Vēlamies informēt, ka mēs, Omniva SIA, nodrošinām sūtījumu piegādi no Latvijas uz Eiropas Savienības valstīm, taču neveicam sūtījumu piegādi no ES valstīm uz Latviju.
Vienīgais izņēmums ir sūtījumi, kas nav tikuši piegādāti saņēmējam ES valstīs un tiek atgriezti nosūtītājam Latvijā.
Lūdzu, precizējiet, kādai loģistikas kompānijai sūtījums tika nodots uz piegādi?
Lai mēs varētu padziļināti pārbaudīt situāciju, lūdzu, precizējiet sūtījuma numuru komentārā vai sazinoties ar Omniva klientu atbalsta centru uz tālruņa numuru 27042424 vai e-pastu [email protected].

Ar cieņu,
Omniva