A andris 21.12.2008

Nu tiešām arī es beidzu kādreiz OMT un tagad VMD nodarbojos ar iekšējo auditu un kvalitātes vadību. Jelgava man nedeva tādu m'ezsaimniecisko zināšanu pamatu kā OMT!!!

. ............. 17.01.2009

Ar atsēdēšanu šeit netiks līdzēts!!!

A acazans 22.01.2009

eu sakaltiņi daverit drusku sovis hlebarskis da itei škola ir zajibis.ti vis ir čikinika

N nezinams 22.01.2009

OMT ir pusliidz normaala skola! nejau tehnikums ir pie taa vainiigs, ka:
-jaamazgaa gaiteni (jo ir atlaisti visi apkopeeji)
-skola tiek sleegta lekciju un starpbriizu laikaa (tas ir kaa cietumaa, pat tad ja tev nav lekcijas tu netiec
aaraa)
-kojas arii tiek sleegtas (ieksaa tikt ir neiespeejami, pat tad ja tu salauztu kaaju, tevi tur nelaistu)
-stipendijas ir nogrieztas liidz peedeejam (pat nezini ar ko pakalu atslauciit un ko uz zoba likt)
-skolas gaitenos gaismas ir izsleegtas visu dienu (jaastaigaa pa tumsu kaa zombijiem...)
-vakar izsvieda 2. kursa ekonomistes (nesaprotu ar kaadaam tiesiibaam taa k... taa vareeja?)
Un pie visa vainiiga taa resnaa ...
nu kas te maacaas tie jau zin kas taa taada ir! domaaju, ka vinja savaa amataa ilgi nenoseedees!
Tas jau ir sadistisms un spiidzinaasana nevis vinjas tiesiibas! Vinja izdomaa visaadus savus likumus...
Tas nav normaali...
bet par skolotaajiem neko launu nevaru teikt, jo viss ir atkariigs no skoleena! skolotaaji te ir super!
Sveiciens sk. Klaavam!!!

N nezinams 22.01.2009

OMT ir pusliidz normaala skola! nejau tehnikums ir pie taa vainiigs, ka:
-jaamazgaa gaiteni (jo ir atlaisti visi apkopeeji)
aaraa)
Un pie visa vainiiga taa resnaa ...
Tas nav normaali...
Sveiciens sk. Klaavam!!!

S sika 07.02.2009

skola jau ir laba, bet ta macibu dala ir mums ta paveikusies ...dara to ko grib.uz savu gribu grib mest ara no skolas meitenu...un citi arii skolotaji cies no ta visa...del krizes un del macibu dalas..
dazreiz pat paliek zel skolotaju ka viniem ta ir jacies..ari mes studenti ciesam..mazas stipendijas..skola jutamies ka cietuma.durvis stedz ciet pa starbriziem..pat uzpipet nevar tikt...un tas kojas ziema netikai ir auksti..tur arii sledz durvis ciet liidz 4..tiem studentiem jacies ja ir tikai 3 lekcijas..
ja nebutu tas macibu dalas.vis butu ok...varetu dzivot mierigu dzivi, gan skola gan kojas...ka lai tiekam vala no macibu dalas..ja pat direktors baidas no vinas, ..ko dariit??

U Uldis 18.02.2009

Kādām aptuveni jābūt atzīmēm lai tiktu iekšā????

S sika 26.02.2009

atzimes nav svarigas lai tiktu ieksa...tiksi arii tad ja busi nesekmigs...bet skola ir jau laba ..nevaru neko sliktu pateikt..

H Helga 11.03.2009

mazgaa tpee ka lielaakas stipendijas:)
negribi normaalu stiipu, [slēpt]@
juus tik maakat nolikt citus, paši sewi nemaz neredzat!

T [email protected] 26.03.2009

karoc omt nav sudiga vieta kur macities, bet protams ir dazzi skersli no kuriem vajag atbrivoties. gunars atelbauers normals calis tikai ja vien zinatu to ka 5 balu sistema sen ka jau neverte un ieliktu ari kadam arii 6 vai septini (tas ka vins dzer ta nav problema pec darba lai dara ko gribb bet man fascinee vina milakais teiciens "ar atsedešanu šeit netiks lidzet". skolaotaja poča ir vienkarsi laba man vina patik ar vinu var ierekt taka tie kas kasas počai klat uzmanas. j.ā macibu daļa ir kautkads sviests es to nesaku tapec ka butu nesekmigs es esmu sekmigs, bet izdomat pasai savus noteikumus par to ka mes nedrikstam starbrizos iet araa ir dumji visus skolenus uzskata par tupiem lohiem, bet pati jau ar nav nekada laba, vismaz beidzot durvis ir atkal valaa it ipasi si persona sarijas drosmi un abstulbst no varas tad kad musu direktors madris grantins nav skola tad vina pret mums izturas ka pret suniem, bet patiesiba pat suniem iet labak. meginat izlidinat tos kas macas ir sekmigi un stundas gandrizz neko netrauce ir stulbums, vaig mest ara nesekmigos un lohus kas stunadas padara par elli zemes virsu, ja poča butu macibu daļa atkal ka senak tad butu ok. ja sobrid macibu dalas vaditajai iedotu automatu vina mus visus novaktu ka likts jo vinai ar nerviem ir jaarstejas. protams ka kads teiks ka vinai ir jaarstejas tikai del mums tad vins maldas protams dzs labs ir ka no ausvices izmucis idiots bet katra zina vina ir pedagogs un vinai ir jamak komunicet ar audzekniem mirigi un nebojajot vinu jau ta vajo psihi jo lekcijas nedrikst kavet un kad ta vel atver muti cilveks grib izlekt pa logu ja man butu teiksana ašo arā poču par vaditaju tad ari viss butu ok jo ašajai jau ir izteikts bridinajums par to kaa vina izturas pret audzekniem, bet vina no kludam nemacas. vinas lielais plans ir izmest no skolas visus kas var atbildet preti nevis sanem sodu par neko ar nolaistu galvu bet gan ari klasitie taja truluma ko vina ar savu samaksloto gudro akcentu megina tev pavelet. macibu dalai ir japalidz audzekniem nevis jagaz tiem ara airi. indža rulee

P pinka 07.04.2009

Es tagad macos rvt 1. kursa bet man si skola nesaista! Ir tada iespeja pariet uz omt pec 1. kursa ar sliktam atzimem? Rvt ir augsts limenis un tapec man seit ir gruti, bet gribetu pariet uz omt jo dzirdeju ka tur esot diezgan paviegli...

J Ješka 14.04.2009

Pastāstiet ko māca "Saimniecības vadītājs " specialitātē, vai džeki tur mācās???

L LācēnC... 21.04.2009

ehee.. Skola jau tīri normāla, tik jā.. mācību daļa ir dīvaina... :p bet cik ilgi vinja tur buus?.. :D :D (devil)

A Ance 27.04.2009

Manuprat OMT ir laba skola, tikai pašam ir jāgrib mācīties. Līdz šim visi kas ir nomācījušies un aizgajuši no skolas (cik es zinu) ir tādi, kam ir zemas atzīmes, un vienkārši ir nereāli izlabot, un lai dokumentos neuzrādītu, ka viņi ir izmesti, viņi paši izņem dokumentus, un tad nodirš skolu!!! Grīdas tiešām nav grūti izmazgāt, 15-20min un gatavs. Un patiesi, Aija Pinka ir viss labaka audzinataja...

J janis 30.04.2009

visi skolotāji ir ok izņemot BOMI!!! forsakie dzeki ir kokarevics un normis :D

K kika 07.05.2009

Domaju rudeni tur macities, kads pastastat kada kojas attiksme. Cik lielas paslaik ir stipendijas aptuveni.

N navsvarīigi 14.05.2009

es macos 4taja kursa un man nav jamazga gridas!! uv visi tie ānīsi kuri aizgaj (nu drizak izmeta), nejau skola vaina bet jusu intelektā un uzvedībā, jums smadzenes rieksta lielumā!

Z Zeltagabalins 21.05.2009

Ta ir un bus visforsaka skola...tie kas nav macijusies tie nezin ...tikai dzird visadas runas par so skolu...vismilakie un forsakie sveicieni Antrai Rise un parejiem skolotajiem...es vel gribetu tur macities...

K kristine 25.05.2009

OMT ir laba skola var iemacities gaiteni nav tik biezi jamazga JA nemakat macities un pastradat ta ir jusu problema kas kriteze vnk ir izlaisti teli

B BURBULIS :D 26.05.2009

OMT rulle!! Tie kas negrib macities te lai nemacas, taa ir jusu izvele! Tikai nevajag gudri dirs*, ka OMT ir lielakais suds uz pasaules! Protams ir jamak sadzivot ar paris skolotajiem bet tadas problemas ir daudzas skolas!