L lol 02.10.2008

kaadu bezsakaru juus te malat!Tur var iet tieshi tie kas negrib maaciities jo tur ir taads pufelis!Izcilaakie kretiini tikai nespeej pabeigt vai pilniigaakie atmarozaki!Bet kaa vieta kur ieguut papiiru ka tev ir videejaaprofesionaalaa-kur veel ideaalaaku vietu atrast!

J janka 03.10.2008

ko juus visi te lejat OMT ir normaala skola un skolotaaji nav nekaadi kretiini, bet ir pat pretim nakoshi un par bomi vispaar nau ko runaat-labaaku skolotaaju redzeejis neesmu... un tajaa skolaa nav nekaads fufelis ka viens narkomaans rakstija tur prasiibas ir augstaakas nekaa dazaa labaa videnee!!! iesaku iet uz turieni maaciities, jo tur normaala [slēpt]@!!!

J joko 03.10.2008

Kapēc man liekas ka tas pozitīvais nāk no vienas personas.Un to neraksta vairāki cilvēki.Gan jau kāds pasniedzējs sēž un čato=)

J Jančuks 04.10.2008

OMT - domāju tāda pati skola kā citas arodenes... Pats mācos citur - CPV un neteikšu ka kkas atšķiras... Skola pēc stundām jāiztīra (TĀ NAV PROBLĒMA). Un par skolotāju attieksmi - kā audzēknis pret skolotāju, tā skolotājs pret audzēkni ;)

J juris 26.10.2008

sitadas halavas nekur citur pasaule neatradisi, un BOMIS ja ir pimpi tad ar atzimem ar nav problemu!

J juris 26.10.2008

suds par BOMI bet MAGAIVERS (gulans) ir vel stulbaks tadas mistiskas formulas sadod ka pats nevar izrekinat!!

R Raitis Miglans 29.10.2008

Skola sviests, es tur macos jau 2 gadus un nevaru saprast kadel atnacu uz 6ejieni. Nekada izglitibas limena. Skolotaji nezin ko no sevis ir iedomaju6ies, uzvedas ta it ka pasniegtu kautkada krutakaja augstskola. Gulans ir nenormals pie vina var ieklut tadas ziepes, ka netiksai ara. Raitis Miglans

J janka 30.10.2008

nevajag te dirst par omt es pabeidzu. skolotāji ir normāli un nevienam no grīdu mazgāšanas vēl neesmu redzējis nokritušas rokas. tie kas aiziet no skolas aiziet tikai tāpēc ka viņus vienkārši tur sit.
Nevajag būt mīkstajiem.!!!

M MR.Gulans 03.11.2008

ai chalji un chalenes... :D man liekas ka juus lielaakaa dalja esat nobi.. :D ir taa, ka ja cilveeks grib maaciities tad vinjam tas vis lierkas normaali, un liimenis arii ir apmierinosh, bet ja tu esi slinks, stulbs dzerajs, kuram gavanais ir aiziet pie mezhezera iekvasiit divlitreni tad protams ka viss liksies debiils, jo buus paraadi liidzausiim...
njaa, BOMIS protams ir iipatneejs uchiks, bet tur arii vajag visu normaali sarunaat nedirshoties, un jau no pashas pirmaas skolas dienas saakt maaciities kas ir korupcija.. :D :D :D lab jocinjsh., ...

M Mareksšimanskis 03.11.2008

Es shodien gribu buut anoniims, bet man liekas ka shii skola tieshaam ir laba- es maacos 3m2kursaa, un mani shii skola pilniibaa apmierina, es varu maaciibas apvienot ar darbu... (kailcirti..)

P puma1300 07.11.2008

ja sogad saku tur maciities
tads sviests bomis ir realss lohss bet zato nospikot ir viegli
4 jebkurs idijots var dabutt
viss tizlaka ucene ir pocca
tada suka tur gan ir realla pakalaa
vispar neko normali newar nopellniii
kojas gan ir reala halawa dzert war katru dienu bez apstajas
pareejie uciki ta nekooo tikai vestures ucene muuzigi apmaldaas stundu laikka sawa klasee
neesmu jau no 31 septembra no korka nokapis
dzeru beezz apstajass bet atzzimes ir labass
nakat maciiiities ja gribat nodzerties liidz rucckai

Z zids 09.11.2008

man sii skola loti patik, jo daudziem skolotajiem ir loti viegli ieziepet, to vajag macet un es saja joma esmu pro.

Z zhupa 12.11.2008

eu puma pastasti vel kautko mos japaret uz to teki

M Mārtiņš 14.11.2008

Jaa tu ar taam gramatikas kļuudaam-tev saskaitiiju 6 kļūda, bet laikam jau tiesaam taadiem izleceejiem, kuri domaa, ka ir baigi gudrie, bet neko nerubij, tiem točna OMT nav, ko dariit. Labi varbuut skola pieņem audzēkņus ar vaajaam sekmeem, bet tomeer pasniedzēji ir ljoti labaa liimeni. Tas pats BOMIS nu ir reeciigs calis, par dzersanu nezinu, bet pameeģinat juus mutes virinaataaji zinaat tik daudz! Un par griidu mazgāšanu- ir taču katraa skolaa kautvai videnee sava klase jaatiira, jaamazgaa, bet te tikai vienreiz gadaa viss kurss panjem un izlaiza to skolu. Vismaz peec tam kko iemaaciisies kaa nespljaut uz zemes... :)
P.s maacos 1. kursaa un jau skola liekas zaibis!!!

A arpratss 24.11.2008

labdien ew visssi kass macas sajaa skolaa neliekat komentaruss
buss daudz probllemu atri vien aatkodiss
takaa ludzu nelamajatiess un nenoliekaat skolotajuss

J JanisReinikovs 24.11.2008

Sveiki seit puma 1300 es veloss atvainoties par to ko saja majas lapaa esmu raxtijis par OMT skolu
atvainojos visiem skolotajiemm
ko es piemineju

A Arturs 28.11.2008

Nu gan krutie atradušies. Ko te par savu stulbumu lielaties. Ja esi dzērājs tad tāds arī paliksi un neviena cita skola nebūs labāka. Ko vēl te sēdi? No pieredzes zinu ir vēl sliktākas. Dzīvē tomēr ir tā, ka kādu putru vārīsi tāda arī pašam jāēd. Mēs te tēlojam varoņus, pielejot purnu, izgāžot kopuškā kaimiņiem durvis, nospļaudoties un tā tālāk, priecājieties, ka policija tik reti te viesojas un kāpēc tad viens otrs stāv kā lēmēts, kad direktors un učuki ņem priekšā ko? Nav jau nekas ideāls, naudiņas nav, eiroremontu neuztaisīsi, jāmācās dzīvot pašiem. Tikai ar to dzīvošanu mums tā pašvaki, kā no mammas prom, tā galvenais ir savu stulbumu parādīt.
Par pedagogiem grūti spriest, man blomis matemātiku nemācīja, bet par pārējiem viss OK. Ja tā ņem cik naudiņas mēs pazaudējam dēļ sava slinkuma, stulbuma un kavējumiem. Tādu stipendiju nevienā valsts augstskolā nemaz nevar sagrābt, bet te var, ja piespiežas Ls 70 dabū kā likts, ja neesi slinks pieķer vēl kādu vakara darbiņu un dzīvo pa zaļo.
Par koridoru mazgāšanu vispār sviests... . Ja esat bez rokām - nu neko neviens ķirurgs neņemsies to labot. Tāds arī paliksi. Domājiet ko gribat, bet man te patīk. Učukiem gan novēlu, nenolaidiet rokas! TURAS!

L lol 16.12.2008

"ej ar visiem saviem aparaatiem aaraa", taa taas lietas neies, nee nee... :D :D

D dii 17.12.2008

Es pati esmu mācījusies šajā skolā, bet man nekādu problēmu mācības nesagādāja. Ja vien audzēknis apmeklē lekcijas, veido pierakstus, tad nav problēmas nokārtot ieskaites. nu labi, varbūt gadās kāda nesekmīga atzīme, bet jebkuram ir iespēja iet un izlabot, bez tam, par to nav (vismaz nebija) jāmaksā. Man visu laiku bija paaugstinātā stipendija, izspiedu pat paaugstināto, tā, ka mīlīši, tā ir tikai jūsu pašu griba un apņēmība mācīties.
Par pasniedzējiem, ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi, ja vien pašam nav pirksti gaisā un mute lielāka par pašu. Un manā kursā nevienam nebija problēmu ar to pašu pasniedzēju R. Gulānu, ja vien pats gāja uz l-jām un pildīja ieskaitītes. Bet, kad sekoja atzīmju izlikšana, tad lielie sliņķi pamostas un čīkst un pīkst pie pasniedzēju durvīm, un, ja ir problēmas nokartot, tad sūdzas tālāk.
Un ziniet, jūs patiešām varat būt laimīgi, ja jums ir iespēja mācīties OMT. Te es sastapos ar pretīmnākošākajiem pasniedzējiem no visām skolām, kurā reiz esmu mācījusies/studējusi. Tā, ka lielie un un neapmierinātie diskutētāji, varbūt atmetiet tās nevajadzīgās un veselībai kaitīgās vielas un sākat beidzot apmeklēt l-jas un mācaties!!! ;)
Bet, kas attiecas uz koridoru mazgāšanu, neesat sliņķi un izkustiniet kauliņus!!! ;)

K Kate 21.12.2008

Mani vienkārši fascinē šī "saruna"...;) Atvainojos par izteicienu, bet CIK VAR DIRST????? Lasās projām, ja nepatīk! Idiotisms. Viss ok, ja attieksme pareiza. Dzerat vien tālāk. Pēc kāda laika visa pasaule, ne tikai pāris skolotāji, liksies netaisna un pretīga.