A a 30.01.2006

Jaa tur audzeeknjiem liek mazgaat gaitenjus peec stundaam, tas notiek sistemaatiski, neejiet tur maaciities, nozeelosiet!!!

Z Zane 02.02.2006

Bet tā mazgāšana ir par sodiem.

J Janis 06.02.2007

Iepriekseejie komentaari naak no cilveekiem kuri nemaz nav tur maaciijusies!! Vaina nesleepjas skolaa vai taas darbiniekos, vaina ir audzeeknjos! Ja audzeeknis veelas maaciities un maacaas piedaavaato profesiju tad omt ir ljoti laba skola. Griidu mazgaasana - taa nav par sodiem. Vaitad gruuti vienu reizi gadaa izmazgaat gaiteni! Un par to audzeeknjiem, tehnikuma riikotie pasaakumi ir bez maksas!! Vaitad tas ir slikti?? Pabeidzu sho skolu ar diezgan labaam sekmeem un man nebija probleemas iestaaties universitaatee vai atrast normaali atalgotu darbu. Bet par to vai maaciities vai nee ir jaaspriez jums pasiem!!

Z zaiga 21.02.2007

Veelos maaciities ekonomistu grupaa, juusu tehnikums ir pilniibas iemiesojums, taadi pasniedzeeji un kaads veel suudzaas? Taadu skolu reti var atrast, taapeec es arii gribu macities pie jums!!! Ceru juus mani pienemsiet juusu draudziigajaa kolektiivaa!!!

Buchas, zaiga!

M Māris 18.03.2007

Gaitenis patiesaam jaamazgaa tikai reizi gadaa, taaka nemuldi, ja nezini, Tevi laikam no taas skolas izmeta
Liimenis tur nav diezko zemaaks kaa dažaa labaa augstskolaa. Looti laba skola, iesaku visiem, kas grib MĀCĪTIES un ieguut zinaašanas bez maksas un veel sanemt stipendiju. Sveiciens Bebra kungam;D

L Lico 22.03.2007

Ogres meza tehnikums ir pilnigais sviests!!! nomacijos tur divus gadus-un aigaju!!! Gridas tur tie6am mazgaa-un ne par sodiem, bet ta ir ierasta lieta!!!Matematikas un izikas skolotais "BOMIS" ir konkretais kretins, un dzeraais-visus gaazj ieksa!!! pie vinja no mana kursa-24 cilveki atesteeti bija tikai 3 studenti!!!prakse ja tu esi kaut vai dazos priek6metos nesekmigs vai neatesteets-stradasi melno darbu: raksi, ar slotu stradasi,bet pie realas prakses netiksi klat!!!

A a 07.12.2007

Taa ar ir... liimenis kaa paakjiem, prasiibas nez kaadas.

J Juris 18.01.2008

OMT smird, es tur atmacijos pus gada un aizgaju prom jo Tu ir bomis un vins nih*ja nemāk mācīt. Vardu sakot vel tizlakas skolas Latvija nav!

Z zebiekste 29.01.2008

Ir Latvijā vēl trakākas skolas par OMT!!!!
Tie kas negrib mācīties un iedomājas no sevis nez ko, tie arī pat Latvijas krutākajās skolās, tehnikumos utt. atradīs vislielākos mēslus!!!!!

M Mucinja 18.02.2008

Ja jums nekas neitresee neko neiemacisieties... tas ir atkariigs no veleshanas apguut tos suudus :D

K kaspars 16.03.2008

Pilnīgas muļķības !!! Ja negrib mācīties tad visur būs slikti. Un parādat man to skolu (arodeni) kur grīdas nau jāmazgā pēc stundām??? To vnk nekur nereklamē.

C Ciepina 17.03.2008

Nezinu nevienu skolu ogre kur būtu jamazga grīdas, kā kautko tadu skola vispar var pieprasit ??? Stulbums!!

M Mārcis 22.03.2008

M Mārcis 22.03.2008

Sveiciens VISLABĀKAJAI kursa audzinātājai Olgai Miezītei.Ja gribat labu algu un veselīgu interesantu darba profesiju iesaku mācīties OMT. Par grīdām neķeriet kreņķi, 20 minūtes un kārtībā.MARČELLO[2000-izlaiduma gads]Talsi

M Mēs 14.04.2008

Mēs jaunu nenopeltu OMT... Mums patīk... bet visforšākā ir mūsu jauku jaukā audzinātāja Aija Pinka... un tikai pasakiet, ka tā nav?
Tā vnk ir un būs!

U uldis 16.05.2008

OMT nesmird un tur ir normals izglitibas limenis,

B bomis? 18.05.2008

par Bomi, tā tasiniba ka dzērājs, nemak macit, latviski ar nemak runāt...
Taču profesiju var iemacities, tas nekas ka mācās tur daudz urlas, vismaz stipendija ir augsta :)
Izglitibas limensi ir vidējs. Skolotāju attieksme, prasme un zināšanu līmenis iz zems, piemēram, Bomis, Vēstires skolotāja un citi skolotaji kuri māca 8 baļu sistēmā. Redziet manas gramatikas kļūdas ? Man Latenē tikai 6.

K kristapsk 18.05.2008

T'uksto's rei'zu teikts, ar ats'ed'e'sanu neies cauri (BOMIS KATR'A FIZIKAS LEKCIJ'A) pidars maca pidarus

P pecinja 20.06.2008

OMT ir laba skola! Slikta ir tiem kuri nemācās, dzer lekciju laikā un atrod kur piesieties citiem!
Mazgāt grīdas nav traģēdija!Nav dzirdēts, ka kāds no tā būtu nomiris!!! Tas būs arī turpmāk!!!
Skolotāji ir jauki un izpalīdzīgi-var parunāties pat kā ar draugiem! Un arī tas BOMIS -labi iemāca, ja lekciju laikā nerēc un nečato!!!
Paldies skolotājai A. Pinkai-viņa vienmēr būs manā un domāju, ka arī kursa sirsniņā!:)

B Bomis 25.09.2008

OMT Man patiik maacu jau pus dziivi šeit :) Zinu ka mani neciesh skoleeni, bet visaa visumaa esmu Mīļš skolotaajs meiteneem

Ar Cieņu Sk. G.Atelbauvers