Ogres Meža Tehnikums - ogres meza tenikums

sausmas kados apstaklos jastrada skolotajiem un jamacas skolniekiem...tagad jau kad skola bija novesta lidz pedejam, jau sak visu remontet, bet kas tur notika...skola bija uz bruksanas slieknja, bija bistami jau tur atrasties...kabinetu skapjos staveja spainji, kur pileja udens, viss drupa, udens tika pie elektribas...vareja viss uz iiso aiziet!
macities nav gruti, bet nav disciplinas...puse so skolu nepabeidz, ielaiz maciibas un vairs nevar izlabot visu!
tur tiesam prasas uz normalu direktoru, kam svariga skola...

P

A arvis 14.01.2009

Tā ir diršana! Tur ir labākais direktors, un apstākļi mācībām tagad ir pat ļoti labi!

S sika 07.02.2009

ta tieesam bija skola tuvujas sabruksanas robezai, bet tad saka domat ka varetu sakt remontet(pagaidam ir tikai 3 stavs)bet ta skola ie laba.direktos nav zeme metams, ja nebutu za4pastala..un nebaditos no macibu dalas...tiesam skapjos stavaja spaini, bet tur ir jautri maciities!!!skolotaji ir vnk superigi, atsaucigi..palidzes ja ir nesekmigas atzimes..
nevajag ta nenicinat so skolu..vajag arii paskatiities no labas puses uz skolu..kadi tur ir plusi

A andris 29.06.2009

JOLKI PALKI

M mezavecis 29.06.2009

Jau uzsākot mācības 1990.gadā cien Grantiņa kungs solīja ka beidzot būs koledžas izglītība, bet dienžēl piečakarēja smagi. Domāju ka Ērgļu arodvidusskola jau tagad ir 2 reiz augstākā līmenī par OMT. Un nākamgad OMT varēs nosvinēt savas bēres!!!

S students 08.12.2009

es ļoti vēlētos, lai izglītības ministrija pārbauda skolotājas veltas petrovičas izglītibu! skolotāja lielako lekciju laiku vazājas pa skolu ja paveicās tad atnāk uz otro pusīti.. nekad nākot uz lekciju nav jau sagatavojusi stundas darbu.. vienmēr viss tiek izdomāts pēdējā brīdī. skolotāja nevar atbildēt uz nevienu no jautājumiem- visu laiku tiek teikts, ka viņa neko nevar pateikt jo tā raktīts grāmatĀ. žurnālā nekad nav saliktas laicīgi atzīmes, mēs nekad nezinām vai ir sekmīgi vai nav sekmīgi uzrakstīs kontroldars.. es skolu neesmu bastojusi, taču vienmer pazūd daudzu skolēnu rakstītie kontroldarbi...attestācija tiek izliktas vairāk kā dīvaini visam kursam ir ieskaitīts un kāda atzine attiecīgi nopelnīta... taču atestācija nav izlikta! tāpat arī uzdevumu diktēšana ir "krimināla" viss kurs palūdz lai lasa lēnāk jo nevar paspēt pierakstīt, bet viņa tikai atbild ka viņai tas neinteresē...visu atliek uz pēdējo brīdi un tā arī neiemāca

C Cik patiesi 03.06.2011

Komentēja: Mezavecis 29-06-2009