www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi apavi, manipulācijas

NS King t/c Alfa - Nekvalitatīvi apavi, manipulācijas

Sveiki,

Iegādājos apavus (cena 30Ls) NS KING veikalā, kurš atrodas tirdzniecības centrā ALFA. Pēc trīs dienu nēsāšanas atira šuvuma vieta, un nogāja samtiņš atsevišķās vietās (pie potītēm un papēdim).

Atdevu apavus veikalā, un aizpildīju iesniegumu ar norādi, ka vēlos mainīt pret jauniem apaviem vai atgriezt naudu. Pēc piecām dienām saņemtajā emailā bija nirādīts, ka ".. Jūsu iesniegumu, kurā izteicāt neapmierinātību par apaviem, kods 705237, nopirktiem 2011. gada 26. decembrī „NS KING” veikalā t/p ”Alfa”. Tā kā uzskatām, ka konkrētajiem apaviem ir maznozīmīgs mehānisks defekts, piedāvājam veikt remontu uz vīles sašūšanu.."

Par apavu maniņu un naudas atgriešanu neviens nevienosies ar mums, jo tā neesot NS KING politika.
Viņu knašais piedāvājums uz pašu ekspertu pakalpojumiem šķiet aizdomīgs. Palasot atsauksmes internetā ir skaidrs, ka viņu ekspertīzei nevar uzticēties.

Nolēmu meklēt palīdzību pie citiem ekspertiem. Stāsta turpinājums sekos!

Iesaku pirms apavu iegādes apdomāt, vai jums šie apavi būs nepieciešami uz 1,5 mēnesi vai ilgāk. Izvērtējiet savus pirkumus.
Paldies.

E