www.sudzibas.lv NS King Sū.. kvlitāte, sū.. apkalpošana,

NS King - Sū.. kvlitāte, sū.. apkalpošana,

Veikalā "Nelietojamo Sū... King" (NS King) nopirkām šļūcenes standarta cenā par 15Ls. Draudzene trīs dienas uzvilka tās uz pludmali, kopā nostaigājot ar viņām varbūt 2km. Pēc šīm trīs dienām secinam, ka zoles pamatne atdalījusies gan labajai, gan kreisajai kājai. Zoles struktūra sadrupusi, kaut arī draudzenes svars tikai 60kg.

Devāmies uz veikalu, lai mainītu, jo šķita acīm redzams brāķis. Rezultātā pēc desmit dienām saņēmām atbildi no šo sū.. importētāju pārstāves - brāķis nav konstatēts, ja neticat, taisat ekspertīzi par 30Ls.

Tamdēļ brīdinu, ja neesat gatavi maksāt 15Ls par trīs dienu apaviem, neapmeklējat šo veikalu. Viņiem nekādas garantijas neeksistē. Ja neticat, palasat citas atsauksmes. Mēs nebijām pirmie ar šādu pieredzi

I

T ToIvars 23.07.2011

Tās čībiņas bija domātas izvadīšanai pēdējā gaitā!

K kuuka 24.07.2011

nav ko pirkt tādā djošā veikalā, es nopirku guess par 53.ls un eju kā zirgs, un čības okey, pat aizskrēju un vēl 2pārus nopirku...

J jana 27.07.2011

jaa!!!