www.sudzibas.lv NS King Pretīga attieksme un serviss

NS King - Pretīga attieksme un serviss

Pretīga uzvedība un šausmīgs serviss. 12.03.2022 nopirku 4 apavu pārus. 2 vis kārtībā, bet divi bija brāķēti. Pagāja tikai viena nedēļa. Pirmiem zābakiem atlīmējās uz pusi zole, otriem arī sāk atlīmēties. Devāmies atpakaļ uz veikalu ar sūdzību, mums iedeva aizpildīt prasījuma pieteikuma veidlapu kur atzīmēju ka pieprasu vainu maiņu vainu naudas atgriešanu. Pēc nedēļas atnāk sms " varak nākt un saņemt maiņu ". Atbraucot konstatējām ka maiņa ir tikai uz vieniem apaviem a otrie dodas uz remontu un ka 25. 03. Man tika atsūtīts e-pasts ar visu info (nekāda e-pasta neesmu saņēmusi) sazvanījos ar pašu nodaļu jo remonts mani neapmierina. Uz ko sieviete kura runāja diezgan paaugstinātā balsī sāk man stāstīt ka man nav nekādu tiesību kautko no viņiem pieprasīt. Kādreiz bij labs veikals laipns serviss, bet tagad neapmierinātas pārdevējas kas uz tevīm gandrīz vai nebļauj un nav nekādu tiesību pircēja "ja nopēŗc un saplīst, tava problēma "

31.03.2022