www.sudzibas.lv NS King Nedēļu valkātu apavu deformācija

NS King - Nedēļu valkātu apavu deformācija

Attieksme, kāda pastāv atsevišķos apavu veikalos, ir neapskaužama. Iesaku pārmaksāt un saņemt pienācīgu attieksmi, jo savādāk varat palikt "muļķos". Tā arī es nedēļu valkātus apavus, to acīmredzamās deformācijas dēļ, aiznesu atpakaļ uz veikalu. Saņēmu šo pašu vēstuli ar informāciju, ka deformācija ir "dabīga parādība", un nekas cits neatlika kā šos apavus paņemt atpakaļ un ielikt skapī. Tagad tur stāvēs kā atgādinājums par iepirkšanos "NS King". Paldies Jums, būs mācība nekad vairs pie jums neiepirkties un šo informāciju nodot arī citiem!

K Kristīne 02.11.2015

Ļoti slikta pieredze ar nekvalitatīviem NS King veikalā pirktiem apaviem. Kad iesniedzu iesniegumu ar prasību atlīdzināt naudu par mazāk kā mēnesi nēsātām ielas laiviņām (pirku par 56 euro), kurām ejot pa ietvi ielūza papēdis pie zoles, man tika atsūtīts iktā NS King eksperta slēdziens ar tekstu, ka apavam ir bijusi mehāniska iedarbība un ka apavi esot nonēsāti. Veikala vadītāja man zvanīja svētdienas rītā un teica, ka varbūt es tīšām esmu papēdi nolauzusi. Viņi varot sniegt uz neatkarīgo ekspertīzi, bet man būšot jāatlīdzina visi izdevumi, kurus piedzīs kaut vai tiesas ceļā, jo atzinums būšot viņiem labvēlīgs. Man vairākās apavu darbnīcās konstatēja vienu un to pašu – problēma ir papēža supinatorā un mana vaina apava salūšanā nav. Apnika man cīnīties un sapratu, ka taisnību nepanākšu. Man nebija tobrīd nauda, ko maksāt pašas izvēlētam neatkarīgam ekspertam (un ekspertīze maksā 50 euro), tāpēc paņēmu savas kurpes atpakaļ un viss. Pat garantijas remontu atsakās nodrošināt. NS King izceļas ar necieņu pret klientu, diemžēl.

Manu atsauksmi savā Facebook konta mājas lapā izdzēsa. Pat nepapūlējās atbildēt. Saprot, ka man taisnība, bet naudu atdot vai remontēt atsakās.

K Kristīne 02.11.2015

Bet varbūt nevajag to tā atstāt? Varbūt ir jācīnās? Varbūt jāliek Facebook bildes ar šiem te "kvalitatīvajiem" apaviem un jālūdz ieteikt tālāk? Viņi ņirgājas par patērētāju un nekas viņiem par to nav. Tas nav normāli. Nav normāli, ka apavus nav iespējams nēsāt pat vienu sezonu.

G Gita.1br 02.11.2015

Labdien! Jums raksta no 1. Biznesa radio. Vai Jūs būtu ar mieru savu pieredzi ar NS King izstāstīt radio ēterā, var telefonintervijas formā? Pēctam mēs sazinātos ar NS King un noskaidrotu viņu argumentus. Ja esat ar mieru, rakstiet mums [slēpt]@1br.lv.

K Kristīne 03.11.2015

NS King arī dzēš ārā visas negatīvās atsauksmes par sevi savā Facebook mājas lapā un nobloķē negatīvā komentāra rakstītāju, lai vairāk komentārus par viņiem uzrakstīt nevarētu. Ļoti profesionāli

L Lepnā Lavīze 03.11.2015

NS King izmanto to, ka ne katram patērētājam ir nauda neatkarīgai ekspertīzei (ap 50 eiro). Un ne visi vēlas karot. Bet vajadzētu.