NS King - Bojājums

Nopirku zābakus par 41.88 EUR (atlaide bija 50%) uzvilku apavus pāris reizes, t.i., 2 reizes, kad abiem pāriem pie šuvēm virspusē, parādījās plīsuma vietas. Meklēju apavu kasti un čeku, lai grieztos veikalā. Pirmais pārsteigums bija pievienotais čeks, ka lai ar iegādātais apavu pāris bija uz 40 izm., čeks bija izsists uz 38 izm.! Griezos veikalā ar apaviem un čeku, norādot, ka čekā ir nepareizi iesists zābaka izm., uz ko es saņēmu atbildi, ka varbūt čeks ir samainīts, jo tā nemēdzot būt :) Es uzstāju, ka nekāda samainīšana nav notikusi, un norādīju uz piemēru, ka bērnam mainot apavus viņi ar roku nosvītro izm., un uzraksta vajadzīgo izmēru, uz ko pārdevēja atbildēja, ka jā viņas tā darot, ja maina izmēru :) Lieki pieminēt, ka svītrojot netiek pierakstīts labotam ticēt, vai kāds paraksts uzlikts :) Galu galā zābaki tika pieņemti, un pēc nepilnu ned. uz e-pastu tika nosūtīta sekojoša atbilde: mehāniskās darbības rezultātā radušies plīsumi!
Un tā, lai arī zābakus pieņēma un protams, neatzina defektus, tomēr pirms iepērkaties šajā veikalā pārliecināties par izsniegto čeku atbilstību, pirms pārdevējas paspēj ielikt to maisiņā, jo var nākties kā man, ne tikai neapmaina zābaku pāri, bet vēl apvaino par krāpnieci, kas skraida apkārt un meklē kurai ir tādi paši zābaki kā man, tik protams ar mazāku izm. :) es arī iesaku, šajā veikalā neiepirkties, jo:
1) cena neatbilst kvalitātei
2) attieksme drausmīga
3) garantijas nekādas, pat nesen veiktajiem apaviem!

E

D Daiva Gaļicka 26.04.2016

Pēc tā kā nopirku šlopenes un pēc nedēļas noplīsa,uz šo veikalu es vairs neeju,ražots CHINA un tas ir viss pateikts.