www.sudzibas.lv Novatours Sūta ceļojuma piedāvājumus ar atpakaļ ejošiem datumiem

Novatours - Sūta ceļojuma piedāvājumus ar atpakaļ ejošiem datumiem

Man ļoti nepatīk, ka aģentūra Novatours uz e-pastu sūta ceļojuma piedāvājumus ar atpakaļ ejošiem datumiem, tikko atvēru savu e-pastu, bet tur no viņiem piedāvājums uz 28.09-13.10...Un tā nav pirmā reize!!!Tik vilina cilvēkus, bet aizbraukt reāli jau sen vairs nevar, bet cenas tik pievilcigas...:(((

š

R rukjis 18.10.2009

vajag laiciigi veert valjaa mailu!godavaards pastulba sudziiba!

š šeherezade 18.10.2009

Nemuldi, ko nezini...Tu domā, ka es rakstītu sūdzību, ja e-mail skatītos tikai 1x mēnesī????Tajā dienā, kad atvēru e-mail, un to es daru vairākas reizes dienā, bija arī piedāvājums no Novatours, kurš bija 15.10.09.atsūtīts ...Neizliecies nu gudrāks par pārējiem, ja nezini lietas būtību!!!

Mamma 18.10.2009

Shehe piedot bet goda vards es neticu ka tu varetu ari celot jo tu katru dienu esi interneta ja dosies prom no sava jauka notbook kas kontroles sudzibas.lv ?