www.sudzibas.lv Novatours par nesniegto, bet apmaksāto lidojumu

Novatours - par nesniegto, bet apmaksāto lidojumu

Diemžēl izmantoju firmas Ceļojumu birojs NOVATOURS piedāvājumu no š.g. 01.08.2014 līdz 08.08.2014 uz Horvātiju.

Ceļojumu birojs NOVATOURS nolēma ietaupīt milzīgus finanšu līdzekļus, un Latvijas iedzīvotājus no Viļņas atvest ar vecu autobusu nevis ar Lidmašīnu, kā bija iepriekš Ceļojumu birojs NOVATOURS piedāvājumā un līgumā. Cilvēki stāstīja, ka tā esot Ceļojumu birojs NOVATOURS prakse, lai nebūtu pārāk uzkrītoši, ka ne katru reisu, bet gan katru otro vai tml. vedot ar autobusu no Viļņas uz Rīgu, nevis ar Lidamasīnu, kā solīts. Vārdu sakot, bizness tiek īstenots veikala Maxima stilā, ignorējot cilvēciskumu un šis firmas mērķsi iegūt Ceļojumu birojaam NOVATOURS lielāku naudu par jebkuru cenu.
Ar tādu attieksmi nedrīkst samierināties, jo pret Latvijas cilv;ekiem izturas kā nevērtīgiem un ar kuriem var izrīkoties kā šis firmas darboņiem ienāk prātā.
Lūdzu brīdineit visus un nepalieciet vienaldzīgi!

Esmu uzrakstījusi iensiegumu Ceļojumu birojam NOVATOURS , lūdzot:
1) izmaksāt starpību starp autobusa biļeti un lidmašīnas biļeti;
2) izmaksāt morālo kompensāciju par sabojāto atvaļinājuma noslēguma dienu, liekot nervozēt par neskaidro situāciju, laikus nesniedzot informāciju, un liekot pavadīt piespiedu autobusa braucienu, kas bija krietni ilgāks nekā būtu lidojums. Kā arī par to, ka nekāda atvainošanās vai paskaidrojumi netika sniegti. Tāpat arī autobusa vadītājs pat neuzskatīja par vajadzību ieslēgt ventelāciju, ko izdarīja tikai pēc atkārtota pieprasījuma.
Bija arī citas nepilnības gidu darbā un attiekšmē.
Atbilde vēl nav saņemta.
Bet ar šo firmu vairs nekad!!

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes