LV RU
www.sudzibas.lv Novatours Nav pretimnākoša kompānija!!!!

Novatours - Nav pretimnākoša kompānija!!!!

Novatours ceļojumu aģentūrā biju rezervējusi ceļojumu uz Krētu! Dažu apstākļu dēļ vēlējos mainīt sava ceļojuma datumus. Atradām, ka tāds pats ceļojums ir nedēļu ātrāk, kas mums labi derēja. Protams, pats ceļojums uzreiz palika krietni dārgāks un par katras personas pārreģistrāciju 40.00 EUR klāt. Maksāt vēl vairāk iespējas nebija un gribējām dabūt samaksāto avansu, vai vismaz daļu no tā, atpakaļ. To visu paziņojām diezgan laicīgi apmēram 2 mēnešus iepriekš.Uz ko saņēmām konkrētu atbildi -NĒ! Ļoti ne pretimnākoša kompānija!!! Nevienam neieteiktu izmantot šīs kompānijas pakalpojumus, jo katra ceļojuma rezervācija notiek krietni pirms paša lidojuma un katram dzīvē var kaut kas pamainīties dēļ kā ceļojumu nākas pārlikt uz citiem datumiem, nu izskatās, ka šī kompānija klientu problēmās neiedziļinās un meklē visur tikai savu izdevību!!!!!! Diemžēl...

Komentāri (2)

Ma Maaija 13.08.2016

Pilnīgi neadekvāta sūdzība!!! Strādājot tūrismā esmu atklausījusies šādas runas un neskaitāmas reizes esmu saskārusies ar ceļot gribētāju neizlēmību! Mainīt datumus, mainīt braucēju vārdus, viesnīcas , ekskursijas utt. utt. Ja runa būtu tikai par cipara vai vārda nomaiņu līguma formā, kaut gan arī tas ir operatores darbs, bet tomēr... ja tikai vien būtu tas! Ir taču jāsazinās ar viesnīcu, jāpārbauda rezervācijas un pieejamība, tālāk ir virkne laikietilpīgu procesu, kas kavē darbu. Neatkarīgi no tā vai tas ir autobusa vai avio ceļojumus.

Ir dažil likumi kas pasargā tūroperatorus, no ceļojuma atsakoties cilvēks neiegūst neko, protams ir tūroperatori,kuri pasper soli uz priekšu un daļu no samaksātā atdot, ja vien atteikums saņemts vismaz 30 darba dienas pirms brauciena datuma... bet principā ,ja tūroperators naudu neatdod tik un tā likums ir viņa pusē. Un paldies Dievam, ka tā! Arī šo ir vērts palasīt - KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.

Par cik pašam ir nācies daudz ceļot, no pieredzes zinu, ka Latvijas tūroperatori ir vieni no labākajiem, taču nekā neadekvāta šajā sūdzībā nav. Var jau būt aaaija ir cilvēks, kas tēlo Dievu un kam nekas dzīvē nenotiek un viņa var atļauties plānot savu dzīvi 6mēn. uz priekšu pa minūtēm, taču tā nav visiem. Un nevajag jau aizmirst pašu galveno, par minētajiem laikietilpīgajiem procesiem tūroperatori saņem naudu.
Un galu galā ir līgums, kurā ir atrunāts cik ilgā laikā ceļojuma rezervācija var tikt atcelta un kāda avansa summa kādos termiņos tiek atgriezta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes