Novatours

Mīļie cilvēki NECEĻOJIET ar Novatours uz Turciju! Es un vēl 10 cilvēki no Latvijas bijām paņēmuši Fortuna4* viesnīcu "viss iekļauts", rezultātā nokļuvām Kemerā būvlaukuma vidū viesnīcā "Grand Beauty", kur par jūru pat nevarēja sapņot. Šīs viesnīcas apkaimē man vakarā bija bail staigāt vienai, jo likās, ka staigāju pa Getliņiem! Nepabeigtas ēkas, gruži, jaunbūves- pats Kemeras nostūris.

K KEMER 28.08.2006

v PROSLOM GODU JEZDILI S NOVATOURS V OTELJ KERVAN RESIDENCE 3*+! V KEMER.....TA ZE SAMAJA SITUACIJA.....OTVRATITELJNOJE PITANIJE ULUCSALOSJ PRI POJAVLENII TURISTOV IZ GERMANII!......HAMSKIJ PERSONAL......NEUVERENA CTO NAVATOURS LUSCIJ OPERATOR V BALTII.....

S sandra 01.09.2006

Jā bet godīgi, Agnese nesaprotu par ko tu sprēgā - Tu taču pati izvēlējies loterejas v-cu!Sudīgā ceļojuma aģentūrā pirki ceļojumu ja tev neizskaidroja Loterejas v-cu principu.Nevajag ekonomet vajag izvēlēties viesnīcu kuru tu reāli zini.

I Inese 24.10.2006

Vai Novatours darbiniekiem nevajadzētu mazliet padomāt par saviem izteicieniem. Arī antireklāmu tomēr vajadzētu uztvert ar cieņu, nevis ar uzbrukumu klientam

V Viesturs 31.10.2006

Vispār pats arī domāju kaut kur nākamgad aizbraukt, bet nu izskatās, ka Novatours nebūs mana izvēle, jo te jau neizklausās pat, ka runa būtu par sliktas viesnīcas izvēli vai kaut kādiem loterijas viesnicu principiem, bet drīzēk jau par attieksmi un nevēlēshanos palīdzēt no Novatours puses. Vai tad ne? Kāpēc vispār tāda viesnīca jāiekļauj pieļaujamo viesniicu sarakstā, ja tur tāpat skaidrs, ka tā nekam neder. Un attieksme, ka neko nevar mainiit, nu nezinu, vai taa ir norma... Nudien izklausās nepatīkami. Zheel, Angese, ka Jums nepaveicaas, bet paldies, ka atradāt laiku painformēt par sho faktu citus. Lai veicas citreiz vairāk. P.S. Ja vel var piemineet, vai ekskursijas arii bija kaut kaadas programmaa, un ja bija, vai taas bija latviski? Jo esmu dzirdējis visādus brīnumus, ka latvietis brauc, un te pekshni piecu citu deelj, kuri nesaprot vai vaaji saprot latviski, visa ekskursija notiek citaa valodaa, konkreeti esmu dzirdeejis, ka krieviski. Nav nekas pret krievu valodu galigi, bet ja maksaju naudu, tad to daru par konkretu man pienjemamu servisu un komfortu, un ja maksaaju par ekskursiju latviski, tad nevar buut ne runas par buutiskaam izmainjaam, un logiski, ka es sho uzskatu par ljoti buutisku. Ne velti tachu braucu ar Latvijas operatoru. Citas valodas var izveleties, ja celjojumu pasutitu Vacijaa, Krievijaa, Anglijaa u.c. Tur ari sagaiditu attiecigu valodu. Nav tak, ka vaacijaa pasutitu celjojumu, un te pekshni brauc cetri turki uz kanariju salaam, un vinji vaciski nesaprot, taa ka davai turciski laizham!!! he he Tas tik buutu joks. Bet nu pie mums es ne par ko nebriinos, tapec velos noskaidrot no tiem, kas pieredzejushi. Kaa bija ar sho lietu Novatouraa? Paldies.

I Irina 31.10.2006

Da Novaturs predlagaet ne vsegda xorosie oteli, vernee u nix v norme o cem libo ne predupreditj.Zaplatil denjgi i vse, k nim s voprosami ili prosjbami bespolezno obrasatsa.Bila ocenj neprijatno udivlina otelem 5* knosus royal na krite, stoilo nedesevo, zato kogda uvidela ETOT STARIJ OTELJ V ZIVUJU stalo jasno cto vise 3* ne tanet, v novatours skazali cto oni tam bili i otelj sootvetsvuet!!!Uzasno naglo i besssovestno, otdix ne udalsa!!Vsegda budu vspominatj ix kak koshmar za svoi ze denjgi!

G g 13.03.2007

Neisaku uzturetes NOVATURA ieteiktajas viesnicas

K Katerina 16.06.2008

2 goda nazad mi ezdili v Greciju (Halkidiki) cherez Novatours-vse bilo zdorovo!Otli4naja gostinica, horoshee obsluzhivanie, prijtnij kollektiv rabotnikov Novatours.Ochen horosho organizovali vse ekskurssii, vse bilo ochen operativno -nikakih opazdanij. Mi s muzhem v vostorge ot etoj poezdki i ot ka4estva predlozhennogo servisa.

M marta 22.11.2008

Nu isti nesaprotu, kadel Novatouram tiek veltita tada negacija?!!LaikaM JAU nostrada cilveka faktors-vainot citus sava tumsoniba! Mes nevaram sanemt 5*atputu par viss zemako cenu! Celotaji ir visadi un tadel ari piedavajums atskiras. Izbazot pirkstus pa 250 ls mes sanemam vienkarsu viesnicu, un savu atputu organizejam pasi! samaksajot vairak mes jau varam ceret uz servisu. Par Turku neizglitotibu vajag ieprieks jau zinat, nevis vainot Novatours parstavjus.Tas attiecas uz citiem virzieniem tai skaita. Vajag kaut nedaudz paintereseties par valsti uz kurieni braucat..
Es esmu apmierinata ar firmas pakalpojumiem un ari cilveki man apkart.

G g007 16.09.2009

Diemžēl ir tādi cilvēki, kas ņem visu pašu lētāko, domā kā ieekonomēt pārdesmit latus un pēc tam sūdzas. Agnese ir tipisks piemērs.

V Vēsma 04.08.2010

Nesen atgriezāmies no ceļojuma (Turcija), esam ļoti, ļoti apmierināti ar Novatour- viss organizēts, nekādas kavēšanās, viss saskaņots un perfekti organizēts. Īpaši paldies gidiem- Mārim un Oskaras, kuri mūs sagaidīja Antālijā, sniedza izsmeļošus stātījumus un sniedza pozitīvas emocijas ekskursiju laikā...
Paldies Novatours!!! Arī turpmāk izvēlēsimies jūsu pakalpojumus!

A Alla 25.09.2010

Neskolko raz ezdili na otdih cerez Novatours, vsjo bilo horoso. !! Situacija, kogda Novators dokazal, sto klijenti vazni: naprimer, zaplativ 250 evro za personalnoje taksi stobi dostavitj nas iz aeroporta v gostinicu Ispanii- vigljadelo DOSTOINO, otdeljnoje spasibo gidu Kristine. I jesli otvetitj Irine, kotoraja viskazivajetsa, sto otelj Grecii KNOSSOS ROYAL VILLAGE tjanet na 3*, voznikajet vopros, bila li Irina voobsce v otele KNOSSOS ? Polnaja glupostj, otelj horosij, mozet ne na 5+, no na 5 vpolne. I, moje mnenije, jesli uz jehatj cerez turoperatora, to Novatours vpolne podhodjascij variant! Ja za !

A Alla 25.09.2010

N neellija 28.10.2011

Esmu ar Novatours lidojusi uz Turciju trīs reizes un ne par dārgākām cenām .Esmu ļoti apmierināta un lidošu arī turpmāk.Vajag pirms tam iepazīties ko izvēlēties.Pilsētu.Hoteli.Izvēlieties Alāniju.Brīnišķīgi.Kemera ar nav slikta.Centieties saskatīt pozitīvo.Ir jau cilvēki, kuri vēlas par grasi pili.Lai veicas Novatours.Es braukšu atkal.

F Fifa_123 06.02.2015

Labdien!Novaturs un Teztūrs čārteriem uz Tenerifi u.c. izmanto SMARTLYNX-lētu un bīstamu aviokompāniju. 2015.gada janvārī, lai aizlidotu uz Tenerifi-reiss kavējās 5 stundas, jo lidmašīna vienkārši nedarbojās. Viņu laboja un tad atsūtīja kaut kādu netrafaretu vecu lidmašīnu, savukārt, atpakaļceļā Smartlynx kompānijas lidmašīna veica piespiedu nolaišanos Gdaņskā, jo beidzās degviela un atkal kavējās ar ielidošanu 4 stundas, kopumā zaudētas vismaz 9 stundas. Bet pats svarīgākais, ka NAV droši lidot ar Smartlynx. Es nesaprotu LV, taču nav Āfrika, ka sliktas kompānijas, nekvalitatīvi pārvadā pasažierus, kas to pieļauj??? Kur lai pasūdzas?Pirms maksājat par braucienu (Vienalga vai Teztūrs vai Novatūrs piegādā), noskaidrojiet, kas veiks lidojumu.