Northouse.lv/ JM Houses SIA - Krāpšana - krāpšana

Pievienošos tiem vairākiem cilvēkiem, kas jau ir publicējuši savas sūdzības par Juri Meijeru un viņa uzņēmumiem – Northouse un Jm Houses.
Īsumā, pirms gada ar pusi (2018. Gada janvāris-februāris) tika noslēgti ar Juri Meijeru divi līgumi – par mājas projektu (netika pabeigts) un par koka karkasa māju (karkass, pamati un uzstādīšana / netika īstenots) . Tā ka pašiem pieredzes būvniecības jomā nav, nācās uzticēties speciālistam. Tika maksāts pēc piestādītiem rēķiniem par projektēšanu, gāzi, elektrību, ūdeni, kanalizāciju, karkasu.
Juris meijers teica, ka viss ir sagatavots un tikai vajag maksāt naudu un viss tūlīt būs. Kad tika iemaksāts lielais maksājums par mājas karkasu (2018. Gada oktobris) , jo tūlīt tik būvēs un ražos un naudu vajag, lai iepirktu visus materiālus, darbība apstājās. Sākās atrunas, sniegs, ziema, brigāde ārzemēs utml. Pēkšņi sāka zvanīt neapmierinātie darbu veicēji – gāzes projektētājs utml, kuriem par darbu nebija samaksāts. Lai gan es biju apmaksājusi pakalpojumu pusgadu iepriekš.
Lēnām izrādījās, ka juris ir melojis, tāpat kā citu sūdzību autoriem. Atrunas tādas pašas kā minēts citās sūdzībās. Procesā juris ir iesniedzis man divas garantijas vēstules, kuru termiņus pats noteica un pats pārkāpa. Kā arī ir iesniedzis man vēstuli, kur uzņemas pilnu personisku atbildību par nepaveikto un apņemas atdot parādu. Nevienu termiņu juris gan nav ievērojis. Kā arī nevienu solījumu. Protams, saprotu, ka ievērot termiņus un solījumus juris meijers nav vēlējies.
Izbrīna Jura Meijera neizpratne par to, kāpēc klients ir neapmierināts? Pēc jura vārdiem nauda nav nozagta. Nauda ir tikai izlietota citur. Juris vienā telefonsarunā man teica, ka viņš nav zaglis. Tāpat vienā sarunā Juris Atzina, ka ļoti labi apzinājās, ka māja netiks celta par samaksāto naudu. Jurim tajā brīdī bija citas vajadzības. Šādi teikumi no pieauguša cilvēka liekas smieklīgi un nožēlojami. Telefoniski Juris arī ir draudējis, ka sūdzību par viņu likt nedrīkst.
Par Northouse mājas lapu – bez manas atļaujas mana īpašuma bildes arī ir iekļuvušas mājas lapā. Esmu norādījusi rakstiski, ka mani tas neapmierina un savu piekrišanu bilžu ievietošanai neesmu devusi. Protams, mājas lapā ir norādīts, ka projekts ir realizēts 2 mēnešu laikā.

Na

Na nav20192 15.05.2019

Pa PavelReal 28.06.2019

если кого то интересует как найти Juris Meijers - звоните или пишите - он живет в моем доме за который не платит