AtrisinātaNorthouse.lv/ JM Houses SIA - Krāpšana

Solīts makā nekrīt! Šī uzņēmuma vadītājs uzskata, ka par viņa uzņēmumam sniegtajiem pakalpojumiem nav jānorēķinās. Samaksa tiek solīta vienmēr nākamajā dienā, bet "tā diena" vēl nav pienākusi. Cik saprotu, neesmu vienīgā, ar kuru nav veikti norēķini.
Tā kā, ja nevēlaties ziedot savu dārgo laiku, tad iesaku nesadarboties ar šo uzņēmumu. Cik redzu publiski pieejamos datos, arī nodokļu parādi jau sasnieguši 16 000!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Tavinsnotiek 01.10.2018

Uzņēmējs pratās un norēķinājās, gan ne solītajos termiņos, bet tomēr. Šoreiz laikam vainīgs bija komunikācijas trūkums. Ar runāšanu visu var sarunāt!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.09.2018

Palīdzēsim tiesiskā ceļā atgūt Jums paredzēto samaksu: [slēpt]@inbox.lv

S Studio Charlotte 21.05.2019

Tagad skaidrs, kas slēpjas zem frāzes- iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs šobrīd ir ļoti aizņemts!
Cerams, ka uzņēmums pratīsies arī ar mums!

E Esi uzmanigs. 21.05.2019

Meijer, Tev nav bail vispar par sevi un saviem tuvajiem?

E Edgars M. 22.05.2019

Citāts no Meijera kunga atbildes uz vienu no sūdzībām:

''Kā arī ieteikums uz priekš ja nau naudas tad nevajag pasūtīt šādus darbus un rēķināties vienmēr izbraukt uz kāda rēķina kad kāds kautko pa velti izdarīs, viss maksā tik cik tas maksā.''

Spēcīgi teikts, vīrs un vārds!

P PavelReal 26.06.2019

если кого то интересует как найти этого человека - звоните или пишите

J JURIS MEIJERS 30.06.2019

Atrast viņu problēmu nav.