Northouse.lv/ JM Houses SIA - Krāpšana

Uzņēmuma pārstāvis prasa priekšapmaksu par pakalpojumu 100% apmērā. Pēc naudas saņemšanas pakalpojums netiek sniegts. Pēc vairākkārtējas atgādināšanas tiek solīts ka drīz viss būs un atsūta jau rēķinu par nākamo pakalpojumu, kas būtu jādara. Piemēram, tika pasūtīta ieliktu mājas pamatu ekspertīze. Ekspertīze netika veikta, tikai solīts, ka drīz viss notiks. Tai pat laikā, viņs jau runāja, ka būtu labi, ja mēs jau sāktu projektēt māju un varētu jau veikt priekšapmaksu 50% apmērā. Iebildu, ka vēl tā kā par agru projektēt. Nākamais mēģinājums, ka tomēr vispirms butu jāveic topogrāfija. Tas tā kā būtu saprotams, bet pamatu ekspertīzi gribētos redzēt vispirms. Nolēmu atsaukt mūsu darījumu. Darbonis teica ok, bet 150 eiro vēlējās par savām pūlēm un centību izspiest vēl kadu naudas summu. Norunātajā datumā nauda netika atmaksāta. Darbonis gan zvana un raksta sms ar jautājumu, vai esot nauda saņemta. Viņam neesot gājis tik raiti, bet esot sadabūjis naudu un pārskaitījis. Meli un tīrāka krāpniecība!

13.12.2018

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 16.12.2018

Ir atrasta īstā vieta “Tirgus laukums” kur pasūdzēties par savām nedienām!
Apmelošana!
Svetlana Valeiko zvana un pasūta pakalpojumu –pamatu tehniskā apsekošana un ēkas projektēšana, vienojamies sākotnēji par pamatu tehnisko apsekošanu 580 euro plus pvn 21%. Pamatu tehniskājā apsekošanā ietilpst objekta apsekošana dabā, situācijas novērtēšana, urbuma veikšana pie pamatiem (šajā situācijā tā ir pamatu pēda-sagatave zem lentveida pamatiem 60cm platumā), parauga noņemšana ekspertīzei, pamatu pēdas nomērīšana. Tiek runāts arī par nākotnes sapni pabeigt objektu ar Eiropas fondu palīdzību uzbūvēt viesu namu bet ja neizdosies tad vismaz dzīvojamo māju un sarunas ievirzās arī par mājasprojektu, ka to arī vajadzēs projektēt, attiecīgi viss tiek plānots.
Svetlana iesūta visus nepieciešamos dokumentus ko lūdzām un iemaksā naudu pilnā apmērā sākotnēji par tehnisko izpēti, kautgan lūdza sakotnēji vai nevar samaksāt “skaidrā naudā”, ko arī ateicām. Sadarbībā ar mūsu tehniskās izpētes inženieriem 2 cilvēku sastāvā veicām objekta apsekošanu “Silmači”, Lapmežciema pag., kur sākotnēji 30 min. bija nepieciešamas lai atrastu īpašumā meklējamos “pamatus”, jo kā izrādījās tie tika pamanīti vietā kur ir izveidojusies ūdenstilpne līdz 0,5m dziļumā. Pamatu pēda bija ūdenī jau ilgu laiku un pēc inženieru aplēsēm tādā stāvoklī zem ūdens tie ir nostāvējuši vairākus gadus. Pamatu platība pēc mūsu aplēsēm bija turpat 600m2 (acīmredzot tika veidoti kādai viesu mājai) .
Ņemot vērā darba apstākļus inženieri aizbrauca pēc specabģērba un devās iekšā ūdenī, lai veiktu pamatu izpēti, bija samērā gaiša diena un varēja vismaz pusi cauredzēt caur ūdeni, tādā veidā tika izstaigādi visi pamati un veikts viens urbums 3m dziļumā. Darba dienas beigās sazinājos ar inženieriem kur arī tika pārunāta situācija ar pamatiem. Inženieri izskaidroja ka lai veiktu pilnvērtīgu pamata pēdas izpēti ir nepieciešams drenēt prom gruntsūdeņus vai arī izpētes izmaksas vairākārtīgi pieaugšot. Tātad skaidrs ir viens nepieciešams ekskavātors un jāveido meliorācija uz tuvāko upi kā arī jasaskaņo ar Lapmežciema pagastu. Tika saskaitīta summa par darbu un nosaukta Svetlanai 990 euro+PVN 21%, Svetlana summu sadzirdēja un teica ka pēc 2 dienām pieņems gala lēmumu par šo pasākumu.
Zvanot pēc 2 dienām Svetlana paziņo ka tas ir par dārgu un pēkšņi ir uzradies kāds pazīstams inženieris kurš itkā visu izdarīšot un neko vairs no mums nevajagot, acīmredzot rēķinājās ka uzņēmums bez maksas kautko izdarīs. paskaidroju Svetlanai ka ir izdarīts zināms darbs par kuru ir jāsaņem samaksa, kas paredzēta inženieriem, degvielai un citiem izdevumiem, kaut arī darbs bija izdarīts teju līdz pusei jo atlika tikai visu uzlikt uz papīra tādēļ uzņēmums atgriezīs Svetlanai 290 euro+PVN 21% kopsummā 350,9 euro.
Kā arī ieteikums uz priekš ja nau naudas tad nevajag pasūtīt šādus darbus un rēķināties vienmēr izbraukt uz kāda rēķina kad kāds kautko pa velti izdarīs, viss maksā tik cik tas maksā.

Ar cieņu
Juris
Northouse.lv

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 16.12.2018

Pielikumā arī pievienoju foto uzņēmumu no objekta vietas.

V

E Esi uzmanigs. 21.05.2019

Juris Millers - āksts.

E Edgars M. 22.05.2019

Jums arī parādā?

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.05.2020

Cien. Esi uzmanigs, lūdzu norādi sava ievietotā komentāra mērķi un pozīciju..lūdzu atklāj mums savu personību lai mēs būtu vienlīdz abpusēji atpazīstami..vai arī lūdzu savus komentārus paturi pie sevis..

J JURIS MEIJERS 22.05.2019

Protams. Atsutiet ludzu savu epastu.

E Eliz 30.05.2019

Northouse.lv/JM Houses ar Juri Meijeru priekšgalā - krāpnieku kantoris! Cilvēki - neuzķerieties uz viņa solijumiem visu izdarīt laikā un bez problēmām - tie ir klaji meli! Savus pasūtijumus Jūs nekad nesaņemsiet un arī par iemaksātās naudas atgriešanu varat aizmirst! Juris Meijers - zaglis!

J JURIS MEIJERS 01.06.2019

Juris Meijers.

P PavelReal 26.06.2019

если кого то интересует как найти этого человека - звоните или пишите

A Andrei Gurinovits 03.12.2020

Добрый день. Мне нужно найти . Он мне тоже должен большую сумму. Моя почта [slēpt]@mail.ru
Ответте мне пожалуста

J JURIS MEIJERS 01.07.2019

Pievienot sūdzību

www.sudzibas.lv JM Houses Krāpšana, dokumentu viltošana
JM Houses - Krāpšana, dokumentu viltošana
! Мошенник! Этот человек крадёт деньги и обманывает заказчиков! На него заведены дела в суде, а также уголовное дело по подделке технических документов, за которое ему грозит тюремный срок. Никогда не имейте дело с Juris Meijers и его фирмами Jm House и Northouse!

28.05.2019

Atbildes (2)
An Anna G 31.05.2019
От куда у Вас это фото?

L LaSd 26.07.2019

Ja Jūs turpināsiet apmelot mani un manus radiniekus, vērsīšos attiecīgajās regulās. Un man ar Juris Meijeru nav kopīgu bērnu, mans tēvs diemžēl nav Didzis. Un es nedzīvoju Medemciemā. Un pec Eiropas regulas vērsīšos par savau un mana bērnu un pirmās pakāpes radinieku personas datu aizskaršanu.

J Juris Meijers Klauns 31.05.2020

Nee tikai je to... luudzu luudzu...