www.sudzibas.lv Nepilngadīgo sekss Sekss nav labs pirms 18

Nepilngadīgo sekss - Sekss nav labs pirms 18

Fui, liekas tik pretīgi, kā cilvēks var būdams bērns, nepilngadīgs jau pārgulēt ar kādu? Tas taču ir slimi.
Tas taču nav normāli un kas notiek tā cilvēka prātā, ka ko tādu dara?
Es esmu tikai priecīga, ka nevainību zaudēju 19.gados un tā kā gribēju, bet nu man bija periods kad vēlējos pamēģināt savos 17 gados seksu, bet atturējos, lai kā gribētu un teicu, ka tikai pilngadīgai, kad būšu atbildīga par sevi un saprātīga.
Man liekas, ka tie kas zaudē nevainību būdams bērns, līdz 18 gadiem, tad tas cilvēks īsti nedomā ko dara un nesaprot neko vēl no seksa, bet vēlas tikai izmēģināt baudas dēļ, jo citi bērni, kuri ar to ''lepojās'', izdara spiedienu uz to cilvēku un tomēr krīt šajā grēkā, zaudējot nevainību būdams bērns. Par visu ir jāmaksā un patiesībā, lasot, saprotu, ka lielākā daļa kas zaudējuši nevainību bērna vecumā, ir cilvēki ar problēmām, garīgiem traucējumiem un nav veseli... Tomēr, vecāki jau nu varētu pateikt, ko var, ko pagaidīt, ko ne, citādi dara kā vēlas un ja meitene paliek stāvoklī būdams bērns, tad vispār drausmas... Pretīgi!
Aizliegt šo bērnu slimību un izlaidību! Mazāk slimo, tikai labāk! Par tīru, skaistu dzīvi, bez maziem drāzējiem un m*****! ;)

Un šāda nepareiza seksa cēloņi, ir...
Bet cēloņi var būt dažādi. Man jau šķiet, ka tomēr tas nepilngadīgais to dara jau būdams bērns un zaudē ļoti ko dārgu un svētu - nevainību, pretīgā veidā, būdams bērns. Iemesls šim stulbumam noteikti ir vecāku bezatbildība, to ka nav pietiekami mācījuši, audzinājuši, lai kas tāds nenotiktu un mazais, mīļais bērns nekļūtu pa M**** bērnu. Varbūt iemesls ir visatļautība no apkārtējo puses, kuri ir izaudzinājuši šādu cilvēku, kurš neprot kontrolēt savas tieksmes un pagaidīt, vai vienkārši nomasturbēt un viss, bet nevis jau mesties dzimumattiecībās, ar sīku m****, vai pieaugušu meiteni kurai nepietiek prāts atteikties un arī otrādi. Vēl, vecāku izvarošana. Tēvs izvaro meitu, vai māte dēlu, tāpēc bērnam tā ir trauma un viņš šķiet netīrs, izpostīts un domā, ka dzīvei nav jēgas un sāk izniekot savu dzīvi drāžoties kā pabira.

Vēl protams slimības, garīgie attīstības traucējumi, maz zināšanu krājums, bērni bez dzīves vērtībām - sekss tā nav vērtība nepilngadīgam bērnam un zemais intelekts. Šausmīgi, ka tā notiek un bērni ir tik stulbi. Labāk pagaidīt tos 18 saldos gadus un tad zaudēt ar godu to nevainību, nevis kā pabirai, sīkam kverplim apmierinot savas tieksmes. Nezin kas ir sekss, toties gatavs visu izmēģināt, tāpēc jau ir tik liela noziedzība un narkomānu skaits. Cilvēki bez nākotnes un prāta.

Vainīgi ir vecāki, sabiedrība, kas ko tādu pieļauj, jo cilvēki ir vienaldzīgi, un nosaka tikai '' Lai dara ko grib ''...Jā, bērni jau tāpēc ir tik izlaisti un nepaklausīgi... Tad slepkavām var atbildēt tāpat? Lai dara ko grib?

Tā vietā, lai to uzmanītu un nepieļautu, tiek grēks laists tālāk, šādos stulbu bērnu prātos...Gan vecāki, gan bērni ir stulbi, ja ļauj pārgulēt bērnam >bērnam

K kate 09.01.2011

Piekriiitu 99%! Taa ir probleema par kuru jaarunaa un jamazina! Tur nav par ko priecaaties vai atbalstiit! Jo beigaas tam beernam jau sekss var buut deelj naudas un jau pisties ar lielaakiem cilveekiem nevis sava vecuma beernu! Noteikti aizliegt!

B BIGs 09.01.2011

Mūsdienās daudzi jaunieši grib izmēģināt seksu 15, 16 gadu vecumā, jo viņi domā ka tādā veidā spēs kaut ko pierādīt saviem vienaudžiem un pacelt savu reitingu.

I Izabella 09.01.2011

Es gan sāku visiem pēc kārtas dot, kad man bija 11!

I Izabella 09.01.2011

Jo tādai smukulītei kā man, puiši nedeva mieru ne minūti. Nācās drāzties katru starpbrīdi meiteņu tualetē!

S Stīvens 09.01.2011

Zilgma, es pie tevis drīz atnākšu! Gaidi.

Z ZilgmaKraukle 09.01.2011

Man bail .Esmu visskaistākā, visslabākā meiča pasaulē un mīlu tikai tos, kas mīl mani. Pārējie pofig. Esmu dārga un tīra. Perfekta, im perfect love!

J jackel 09.01.2011

Skatos kādam ATKAL ir jautri...:D

E Esesesseseseseses 10.01.2011

Zilgma Kraukle, ja Tu esi tā pati, kas friendos, tad nu gan... krokodīls kas krokodīls! :D :D :D pēc textiem, ko te raxti arī esi bik prātiņā atpalikusi, vienvārdsakot, riktīga! :D:D:D

A andrejs 10.01.2011

riktīga ...pupi zilgmai tik pretīgi, ka govs tesmeņi pat smukāka.
redzot kāda zilgma ir draugos, es saku ka zilgma ir tikai lēta mauka, un nesmuka krople!

I ilze 10.01.2011

slimā govs, tač audz un attīsties!!! pašai gribējās jau droši vien krietni ātrāk, bet neviens tevi neņēma ja??? nabazīte... :D
ko tu tās vājprātības raksti, domā ar saviem tizlajiem tekstiem kko panāksi???:D
ieej draugiem.lv un paspēlējies vēl...:D

E eny 10.01.2011

Raksts ir reali pretigs, nez no kadas pagrides ir izlidis tas kas to raksta, pretiigs ir raksts un viedoklis nevis tas ko dara citi, man pof ko dara citi un man reali neinterese ko kads domaa ko daru es, psc.. Zilgma skiet nav dabuujusi un nez vai dabus: d: d: d: d: d

5 543t435 10.01.2011

nez man sekss bij 12 gados, tagad man ir 22 un tapeec esmu sliktaas par citiem!!?
ja man sekss nebutu 12 gados es nedomaju ka kautkas ipashi mainitos ja vinsh man pec 6 gadiem butu!

tu sieviskji esi slima! ;)

L Lillijastante 10.01.2011

543t435: Tas, ko tu 12 gados darīji ar rociņu, nebija seks, dēliņ. Uzraksti savu adresiņu un es tev aizsūtīšu žurnālu "Zīlīte".

D Dīdī 11.01.2011

Es arī domāju, ka tam puikiņam 12 gados pincīti vajadzēja sasiet ar skaliņiem, vienīgi tad kaut kas varēja notikt!

I Izabella 11.01.2011

Vajag taču gatavoties darbam ES, un laikus iziet praktiskās nodarbības.Galvenais, lai spētu apkalpot visu kontingentu-no japāņiem līdz nēģeriem!

E Esesesseseseseses 11.01.2011

Dīdī, tas puikiņš droši ka Tevi izdrāztu visos caurumos savos 12!!! A Tu pežuveste tik proti kā uz klavas pirkstiņus sist! :D :D :D

E Esesesseseseseses 11.01.2011

Lillijas Tante, kas i??? uz puikiņām pavilka, mazus krāniņus sagribējās, mauka vecā! :D :D :D :D

S Smēķētājs 13.01.2011

Goleig' troks tas cilvāks kas ito māslu saraksteijs'. Fanāķeisks trako namu paceints mne kažetsa. Un vispār kas par murgu pēdējās rindās "Jūs visus sodīs"? Vai tad citi fanātiņi nesludina ka visu varenais ir mīlestība. Izolēt tādus trakos no sabiedrības un punkts.

D Dīdī 13.01.2011

Ādolfeņ, pasaklausīs lobōk dzīsmeņu-sekssir lobs, tod vysu saprassi. Tys sūdeis drūši vīn beja koč kas saisteits ar syudim, naīkōp syudā!

S Smēķētājs 13.01.2011

Čivļami pipšim ir vēēl vīna tõda lādzeiga dzeismeņ' -
sekss lai dzeivõ,
lai skon ļeigõ,
mumsim vsim vel jadzeivo.