Nejss SIA, SIA Kraftwork, SIA Ravens Īpašnieks - Krāpšana un naudas neizmaksāšana

Uzņēmējs Artūrs Liepiņš, dzimis 1983. Gadā Aizkrauklē, tādu uzņēmumu īpašnieks kā SIA Nejss, SIA Kraftwork un bankrotējošā uzņēmuma SIA Ravens (https://m.Staburags.lv/novadu-zinas/letak-perc-dargak-maksa-20072) neizmaksā naudu piegāgātajiem un uzņēmumus dod uz maksātnespējas procesu.
Piedalās pašvaldības iepirkumos visā Latvijā.

Komentāri (7)

J janis_piegades 19.01.2022

Painteresējoties par šī cilvēka pagātni var uzzināt, ka Artūrs ir dzimis skolotāju ģimenē un māte Iveta Liepiņa (https://poetika.lv/lv/pasniedzeji un https://ris.lv/par-mums/musu-pedagogi) pasniedz bērniem, lai gan pats Artūrs nav beidzis pat 9.klašu izglītību, jo ir izcietis cietumsodu un vairrākkārtīgi ir krimināli sodīts, lūk arī atsauce par to, ka sabraucis cilvēku: https://m.staburags.lv/kriminalzinas/stumdas-kalna-iela-17076.
Lūk kāda skolotāja audzina savus bērnus un apmāca citus.
Artūrs visiem uzņēmējiem,kam ir parādā naudu izsaka dzīvības draudus un arī draud piekaut un izrēķināties, piesaucot savu juristu Juri Bārtuli un iesaistīto paraksta personu Renāru Raupu.
Sadarbību ar piedādātājiem uzsāk prasot lielus limitus, bet vēlāk pie objekta nodo[šanas, kad pasūtītājs sāk aprēķināt soda procentus par kavējumiem un par nodarītiem bojājumiem (piemērs: https://www.stopini.lv/lv/jaunumi/pasvaldiba/upeslejas-uzsakta-ekas-zaharija-stopija-iela-10-parbuve-un-siltinasana-4789), tad Artūrs Liepiņš ar iesaistītajām personām pasludina uzņēmuma maksātnespējas procesus, sev piesavinoties naudu, bet telefoniski un klātienē kliedzot un lamājoties uz visiem : celtniekiem, pasūtītājiem un būvuzraugiem un sadarbības partneriem. Viss ko viņš prot ir dot kukuļus, lai paraksta nodošanas aktus un izteikt draudus, bet samaksāt par piegādātajiem materiāliem neprot! Uzmanieties no Renāra Raupa un īpaši Artūra Liepiņa, kurš izrādās ir nevis uzņēmējs, bet izbijis cietumnieks.

B Bah 03.02.2022

Pēc Liepiņa uzvedības un manierēm varēja manīt ka sēdējis ir un arī cik nopratu tur sēžot arī '"abižots"' pazemots un tāpēc tagad ir nikns visu pasauli.

B Bah 03.02.2022

Kontaktējoties ar Artūru Liepiņu var protams manīt ka ir pasēdējis, bet arī to ka tur ticis abižots un pazemots.
Un tagad nikns nez kāpēc uz godīgiem meistariem un palīgstrādniekiem.

J janis_piegades 19.01.2022

https://kuldiga.lv/kuldigas-novads/aktualitates-pagastos/5617-kuldigas-novada-parbuves-rumbas-pagasta-parvaldes-eku-2
Šajā projektā piegādātājs lauza līgumu ar SIA NEJSS - pārējās pašvald'bas, lūdzu ievāciet atsauksmes par šo uzņēmēju darbu tur- Artūrs Liepiņš un Renārs Raups.

R Rolands Kalniņš 24.01.2022

Diemžēl nekas nav mainījies kopš ieraksta šeit 2017 gadā. Personu apvienība Artūrs Liepiņš, Renārs Raups. Uzņēmumi- SIA NEJSS, SIA KRAFTWORK, SIA VERTIKA u.c. Turpina krāpt gan pasūtītājus, gan piegādātājus gan apakšuzņēmējus gan darbiniekus gan valsti. Esam griezušies vairākās attiecīgajās valsts institūcijās un nodevuši visu mūsu rīcībā esošo informāciju.Gan par Eiropas fondu līdzekļu izkrāpšanu gan nodokļu nemaksāšanu un vienkāršu saistību nepildīšanu, naudas līdzekļu atmazgāšanu u.c. Gaidām rezultātu un viņš noteikti būs!

B Bah 03.02.2022

Vertika un sia Nejss,SIA KRAFTWORK viens šķūnis, Metēji riktīgie, Vienmēr sola un ja Jums paveiksies ,tad tiksiet pie 70% no summas.
Sākumā visi dzied tik raiti lai galvenais uzsāktu darbu, bet pēc tam aiziet pavisam pretēji.
Palīgstrādniekus met pat nepamirkšķinot aci.
Komunicē pārsvarā tirlinš Renārs Raups,Bet aiz šā stāv gļēvais Artūrs Liepiņš kurš tikai pa tel. ir varonis.

S SIA AS 08.02.2022

Artūrs Liepiņš no Aizkraukles ir narkomāns ar stāžu, nezinu ko viņs tur no sevis ir sadomājies.Tas nabaga puika Renārs saņem tikai kapeiciņas par to kad atļauj izmantot savu vārdu kā valdes loceklis vai paraksttiesīgā persona. Bēdīgajiem "uzņēmējiem" absolūti nekas nepieder ( ne īpašumi ne kustamā manta ne ofic.ienākumi) viss ir apzināti nobēdzināts un pārrakstīts uz mammām un draudzenēm.
Bet nu tas Artūrs nav vispār nekas. Esam ievākuši informāciju savulaik nav viņam nekādas autoritātes vai ietekmes neviens viņu nezin arī attiecīgajās aprindās. Narkomāns, uzmetējs ne ar vienu nedalās, tāds žurkulis no laukiem kuru drīz kāds palūgs padalīties ar saviem nelegali gūtajiem ienākumiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes