Neils Bahs - Krāpnieks

Nekad neielaidieties ar šo cilvēku darba saistībās, jo algu nesagaidīiet, paliksiet par muļķi ar tukšu maku un vēderu!

Z

F Femme2 21.02.2019

Nezinu kā tur algu, bet arī darbs ir slikti padarīts. Kad norādi uz nepilnībām, tā Baha kungs sprāgst un uzvedas rupji un nepieklājīgi, turklāt arī piedraudot sabojāt īpašumu. Māju siltināšana un apmešana paveikta pavirši, bet naudiņu gribas! Turaties pa gabalu no šī "meistara" un viņa slinkās un nemākulīgās brigādes. Termiņus neievēro,sagrābies objektus līdz ar to darbu nav iespējams paveikt laikā.

T Toliks 04.03.2021

Nemaksā algu laikā, visu laiku ievelk... Instrumentus jāņem savus, termiņus pagarina līdz pat manai pensijai... Ne strādājat ar šo cilvēku, apmulķos un nedabūsiet ne graša.

L Levits 04.03.2021

zemu godājamais neils ( īsāk sakot resnais kuilis ruk ruk) algu nevienam nemaksā bet toties grib lai darbs iet uz priekšu. par normāliem instrumentiem no viņa jūs varat nemaz necerēt, pašam jāņem savi ! uz darba cimdiem un resperātoriem jūs varat necerēt - darba cimdu vietā dabūsiet lētākos dārza cimdus kas pieejami un resperātora vietā dabūsiet parastās zilās maskas. bet ja jūs meklējat brīvstradnieka darbu un veidu kā sapist savu veselību, es jums visnotaļ ieteiktu iet pie viņa strādāt ;)