www.sudzibas.lv Negodīgi cilvēki Krāpšana, naudas aizņemšanās

Negodīgi cilvēki - Krāpšana, naudas aizņemšanās

Man pazīstams cilvēks nekaunīgi pajautāja aizdot naudu it kā mašīnas iegādei, jautāja 200 ls. Noticēju. It kā nepietiek kaut kāda summa. Kad aizdevu jautāja, nav tev vēl kādi 200 eur, pēc tam vēl varbūt 20 ls. Varbūt vēl kadus 20 ls vari iedot. Vispār sākumā prasīja 40 ls, tad zvanīja 100, tad 150 un tad beidzamais 200. Katru reizi summa manījās, nenoteiktība. Ja tev nav mājās, tad aizbrauks līdz bankomātam, lai izņemu un nebūšot viņam jāsatraucas. No sērijas izmānīt pēc iespējas vairāk. Tik bezkaunīgi. Protams, naudu man neviens neatdeva, ko aizdevu. Vēlāk uzzināju, ka viņs tā no visiem kaut kādā noteiktā laika amplitūdā aizņēmās un nevienam neatdeva. Pat kaut kur atrāva pa galvu pamatīgi dēļ tā. Un jauna mašīna netika pirkta vispār, tie bija meli. Kad zvanīju bija atrunas, ka nevar atbraukt, ka slimnīcā, ka operācija smaga, ka sniegs nav izšķūrēts nevar mašīnu izbraukt no garāžas, ka tiesības noņemtas. No kā atdos, ja nekur nestrādā. Tāpēc labāk nevienam neko nekad neaizdot un tad nav nekādu problēmu. Nožēlojami, ka atrādos tādi cilvēki un šādi izrīkojās: (

U uldi 25.02.2021
Apzog darba vietas kurā strādā

Aigars Zakrevskis zaglis, uzmanaties, melis, krāpnieks. Melo, regulāri diedelē naudu. Demolē darba objektus

D Diāna124 26.02.2021
Krāpšana

Neiesaku saviem remontdarbiem izvēlēties Artūru Grišuli. Paprasa avansu, un pēc pāris dienām pazūd. Darbs nav pabeigts, darba laikā lieto alkoholu. Iesaku uzmanīties!

T Toliks 04.03.2021
Krāpšana

Nemaksā laikā, strādniekiem dod tikai un vienīgi cerības... Nekadīgi neatbilst celtniecības standartiem, instrumentus jāvelk no mājām pašam savus. Naudas termiņu pagarina un pagarina... (Sējas objekts)

A Aleksandrs 05.03.2021
Slikts serviss

Drausmīga apkalpošana !

Atnācu pakonsultēties, pajautāju par izmēriem uz ko man atbildēja " tev vajag ņem mēri, bļa iešu tulit katram te kaut ko mērīt "!

Slikts serviss

Iznomāju piepūšamo atrakciju no šīs firmas.
Vienojāmies, ka viņi atrakcijai brauks pakaļ plkst.21.30.
Bez iepriekšējas brīdināšanas atrakcijai atbrauca pakaļ nepilnu stundu ātrāk. Tas esot normāli.
Pati atrakcija bija ļoti nolietota.

O Olegs124 14.08.2021
плохой сервис

Делал заказ радиодеталей. Заказ пришел, но количество не соответствовало. Надо было срочно, для машины. Скоро уезжать, а починить не успеваю. В моем городе нет магазинов радиодеталей. Очень расстроен.

A Aija 85 14.08.2021
Krāpšana

Nesaņēmu pakalpojumu ko esmu apmaksājusi 60.euro.
Jūtos piekrāpta.
Krāpniece lūdzu neēsat lēticīgi.
AIVIJA TAPINA ir krāpniece.