www.sudzibas.lv Negodīgi cilvēki Krāpšana, naudas aizņemšanās

Negodīgi cilvēki - Krāpšana, naudas aizņemšanās

Man pazīstams cilvēks nekaunīgi pajautāja aizdot naudu it kā mašīnas iegādei, jautāja 200 ls. Noticēju. It kā nepietiek kaut kāda summa. Kad aizdevu jautāja, nav tev vēl kādi 200 eur, pēc tam vēl varbūt 20 ls. Varbūt vēl kadus 20 ls vari iedot. Vispār sākumā prasīja 40 ls, tad zvanīja 100, tad 150 un tad beidzamais 200. Katru reizi summa manījās, nenoteiktība. Ja tev nav mājās, tad aizbrauks līdz bankomātam, lai izņemu un nebūšot viņam jāsatraucas. No sērijas izmānīt pēc iespējas vairāk. Tik bezkaunīgi. Protams, naudu man neviens neatdeva, ko aizdevu. Vēlāk uzzināju, ka viņs tā no visiem kaut kādā noteiktā laika amplitūdā aizņēmās un nevienam neatdeva. Pat kaut kur atrāva pa galvu pamatīgi dēļ tā. Un jauna mašīna netika pirkta vispār, tie bija meli. Kad zvanīju bija atrunas, ka nevar atbraukt, ka slimnīcā, ka operācija smaga, ka sniegs nav izšķūrēts nevar mašīnu izbraukt no garāžas, ka tiesības noņemtas. No kā atdos, ja nekur nestrādā. Tāpēc labāk nevienam neko nekad neaizdot un tad nav nekādu problēmu. Nožēlojami, ka atrādos tādi cilvēki un šādi izrīkojās: (

Man līdzīga pieredze tikai 4000eiro apmērā

. .ekselence 04.05.2020

aizdevāt naudu, bet neatdeva atpakaļ?

S Ssssssss 04.05.2020

Tikai tas bija cits cilvēks.

S secinajumi 05.05.2020

varat lūdzu pastāstīt plašāk par jūsu pieredzi,par 4000 eur aizdošanu jo citreiz uzdodās par draugiem, ka pat neērti neaizdot naudu it kā grūtā brīdī, bet rezultatā klaji MELI.

S Ssssssss 05.05.2020

Tā bija viena meitenei ar kuru iepazinos, viņai vajadzēja palīdzēt grūtajā brīdī, gan segt slimnīcas izmaksas mašīnu remontu tā. Es vēl tagat cenšos dabūt naudu atpakaļ. Draudēja ar policiju ar prokuratūru kad vairs nemaksāju vai arī prasīju vai atdos.

S secinajumi 05.05.2020

Jūs bijāt precējušies, kopīgi īpašumi? Kādā sakarā draud ar policiju un prokuratūru? Kādēļ jums kas jāmaksā svešam cilvēkam?

S Ssssssss 05.05.2020

Biju pārāk stulbs. Bet no klūdām jāmācās

K klinģeris 04.05.2020

Ok, centīšos neaizdot naudu šim "X" cilvēkam.

Un vispār latus jau sen vajadzēja apmainīt bankā pret eiro, tad nebūtu ko aizdot, ja prasītu 200 Ls.

S secinajumi 05.05.2020

varbūt nauda ir aizdota agrāk, kad vēl bija lati? līdz tam jau var aizdomāties. Un eiro un dolāri bija jau tad.

Džozefīne 05.05.2020

Pat ja bija aizdots, kad lati vēl bija, ko tad tikai tagad attapās? Cik jau, seši gadi būs pagājuši, kā latu vairs nav?

S secinajumi 05.05.2020

visticamāk, fakts kā tāds, cik bezkaunīgi ir cilvēki, liekulīgi, melīgi un pretīgi.