www.sudzibas.lv NDR serviss Nevizigs darbs un slikta kvalitate

NDR serviss - Nevizigs darbs un slikta kvalitate

Tātad nopirkām atlaizuklubs.lv kuponu par " Pilna servisa datora apkope salonā „NDR serviss” Kura piedāvājumā ietilpa putekļu tirisana, gultnu ellosana un tt. Kompi viniem aizvedu, nakamaja diena varēja savākt putekli iztiriti, vini bonusa vel veikusi datora virusu skenesanu- esot kritiska situācija cietajam. Uz parinstelesanu sutit sen jau gribejam, bet vienmēr kauka atlikam. Tad kopmis tika atvests mājas, vakara slēdzam ieksa skana pazudusi, uzreiz saucamos meistarus informēju, pirms tam viss bij kartiba, bet tagad nav un nenormāli saka karties auksa- nezinu ko vini tur sadarījusi. Tie saka lai ved atpakaļ laikam kontaktu aizmirsusi saspraust! Nakamaja diena aizvedu viniem atpakaļ, saku - " Pie reizes tad lai parinstele vinu, piekodināju lai ieksa butu Tildes Birojs, Words, normāls antivīrus un Windovs7 latviskota versija. Pagāja tiesi nedela, kad beidzot dabūju vinu atpakaļ, kaut ari solīts bija nakamaja diena ap to pasu laiku vares savākt, ta bija otrdiena. Tā es viniem zvaniju katru dienu, tie tik atbild ka rita un ta nedelu novilkām. Līdz man apnika un teicu : " Lai līdz ritam butu gatavs nevar vairāk atlauties bez komja jo vajag skolai darbus taisit", tie piekrit. Nakmaja diena man coms vinu izņem uz vietas piekodinaju lai ieslēdz vai strada, it ka vis ok. Atved man ( jo es cita pilsēta dzīvoju), veicu vizuālo apskatu un programmu novērtējumu- 3 skrūves korpusam trūkst, Windows ir bet latviskota versija nav ielikta (kaut pirms tam jautaju vai latviskotais viniem ir- un esot) Microsoft office nav uzinstalēt, Tildes Birojs ari nav un Antivīrusa programma ari nav!!! Biju soka, bet treso reizi vairs tur nevedu, iedevu vietējam meistaram lai nokomplektē līdz galam. Vairāk saja uznemuma es savu kaju nesperšu un citiem ari neiesaku!!! Strada NERUPIGI un LOTI ILGI. Tas nav normāli, ka NEPARBAUDA un NEPARLIECINAS vai viss strada u.tt.!!!
TATAD NDR serviss maskavas iela 24 Riga. Ja apmeklēsiet so uznemumu tad ar nemitigam galvassāpēm busiet garentets un tas vel labakaja gadijuma!!!

E

V vova 27.03.2011

Juris atklaji jaunumu :D visos servisos karse ar fenu :D
es atkal nodevu pds servisa menesus 3 atpakal, norava daudz lielaku summu, bet kad aiznesu pie cita servisa, atklajas ka nav mainits cips bet vienkarsi parcepta plate.

K Karina 11.04.2011

Es ar aiznesu savu portatīvo pie viņiem pārinstalēt. Tagad nožēloju. Antivirusa nav, media playera arī nekāda nav. Nav garantijas ka viņi pārinstalēja datoru, jo datorā vecos failus ar dziesmām atradu. Nozīmē, kā vienkārši iztīrīja un papildināja ar dažām programām. (protams negribu 100% apgalvot, jo īsti tehnikā nesaprotu, bet naudu es maksāju par pārinstalāciju). Solīja nākošajā dienā atdot, novilcināja nedēļu...Neteiktu ka tur ir lēts serviss. Strādā tur 18 gadīgie puišelīši (neteiktu ka nopietns darbs viņiem notiek). Neiesaku šo servisu.

E e 11.04.2011

Vova, ja nezini nemuldi! Normālos servisos nestrādā ar fēniem! Ja pārlodē čipu, tad tam tiek izmantota speciāla infrasarkano staru krāsns, kas maksā nevāju piķi. Plusā tam visam vēl kaudze ar materiāliem priekš pārlodēšanas jeb reballinga, nu un laiks, jo darbs ir piņķerīgs.

Bet vispār nesapratu, ko kaukt, kad iet uz visādiem nezināmiem servisiem!

L laterna 29.04.2011

Nu bet kā man patīk tie nejēgas, kas paši neko nejēdz, bet cepās, ka šī firmele viņiem "Media player" nav uzlikusi...

A Anete 28.06.2011

pasarg dievs nest pie Matisa no www.mcweb.lv.

man dators pec vina darbibas vispar neiet...

Komentēja: Liga 26-03-2011

Čalīt no NDR drīzāk neapmelo Matīsu! Pirms viņa remontēju pie jums datoru - jūs es nezinu ko tur izdarījāt - faktiski nokāsāt naudu par neko. Aizvedu pie Matīsa un man datoram viss strādāja.

P Pjeha 18.07.2011

SIA NDR agrāk bija SIA DAP..SIA DAP ieguva sliktu slavu tapēc pārsauca par SIA NDR. No sākuma iesaku paskatīties http://www.draugiem.lv/user/3006631/ un http://www.draugiem.lv/janisbalodis/ kā arī pasekot līdzi http://www.draugiem.lv/dap/ vai viņi nav atkal pārsaukušies.

U Uģis` 18.07.2011

Viens jautājums - tu samaksāji par Windows, Office, Tildes Biroju?

A Aleksejs 18.07.2011

Kā man patīk šādi "spečuki":
"Nav garantijas ka viņi pārinstalēja datoru, jo datorā vecos failus ar dziesmām atradu. Nozīmē, kā vienkārši iztīrīja un papildināja ar dažām programām. (protams negribu 100% apgalvot, jo īsti tehnikā nesaprotu, bet naudu es maksāju par pārinstalāciju).
Komentēja: Karina 11-04-2011"

Ja jau nejēdz neko, tad patiešām labāk būtu muti turējusi :) Tie, kas prot instalēt, pārinstalē bez lietotāja failu dzēšanas... bet šī "gudrā" laikam zina tikai tādus, kas uz fikso noformatē cietni un uzmet Windu...

Un vēl man ļoti patika autor teksts par to, ka šis piekodināja uzlikt Win7, Tildi, Office... bet ļoti gribētos zināt vai autors iedeva servismeņiem šo programu instalācijas diskus ar product keyiem?

P.S: šī nav NDR vai DAP aizstāvības runa. Vienkārši kretinē šie "gudrie", kas paši neko absolūti nejēdz, bet citus tādus pašus noliek.

A aleksejam 18.07.2011

Tā IR aizstāvības runa. Laikam tu esi kāds no tiem stulbeņiem no DAP. Jo kā tad zini ka tas ir NDR??Jā - tieši tā - NDR bija reiz firma kura guva sliktu slavu, kā teica Pjeha..

Z Ziemeļpols 18.07.2011

Cienītie sūdzmaņi, izlasot visu šito miskasti, patiesi raudāt gribas... tāda sajūta, ka visi, kas te ko raksta ir tīri un balti... Dafaj labāk pakratīsim komentētāju skeletus no skapīšiem??? :) Tad katram atsitīsies vēlme ko rakstīt ne??? Katrs mudaks te var uzrakstīt kaut kādu sviestu par citu, nemaz nezinot, vai kāds tajā galā ko dara specīali, vai vienkārši tāda situācija sanāk... nekādās niansēs neiedziļinoties raksta kaut kādu savu savārstījumu un nonievā iespējams vienkārši jaunus čaļus, kuri ir uztaisījuši savu kantorīti un cenšās attīstīties kā nu prasdami... Ir vecs teiciens, nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara, vai ne... Tapēc secinot pēc visa, arī šeit komentētāji vai nu ir pilnīgi sabiedrības pagrimumi un sliņķi, ka paši nekad nav kļūdas pielaiduši un kaut kur noslēpuši kādu skeletu, vai arī vienkārši nav spējīgi paši savām kļūdām acīs paskatīties... vai ne??? Mīļie Latvieši, kādi Jūs varat būt šakāļi... :)

A aleksejam 18.07.2011

Ja mēs esam latvieši tad tu esi krievs :D

Un vispār - ne velti te iet runas par šitiem naudas kāsējiem kuri darbu dara gana pavirši 100% nepārliecinoties vai viss strādā, bet kautko ķep ļep izdara lai klients vestu savu kompi remontēt vēl un noplēš naudu + par katru remontu kurus viņi speciāli neizdara līdz galam nokāšot naudu.

š Šakāļiem 18.07.2011

Interesanti, kurš gan liedz jums ppašiem remontēt jūsu datorus, tad šī riešanās izpaliktu.

A aļiks 19.10.2011

ātru un kvalitatīvu darbu ar garantiju...vismaz tā viņu mājaslapā rakstīts. :D:D:D Smiekli nāk, atdos ļerpatainu kompi :D:D:D

J JurisKovaļevskis 06.12.2011

Tik sliktu datīrīšanu nekur vēl nebiju redzējis, pēc viņu tīrīšanas videočips noklājās, nācās datoru nolikt plauktā un pirkt jaunu. Cits speciālists attaisīja vaļā un parādīja ka tur nekā nebija izstīrīts, abi ventilātori bija pilni ar putekļiem. Laikam diagnostika bezmaksas tapēc ka nemāk atrast kaites, čeku ar nesaņēmu par darbu.

K Karlis 07.12.2011

Juris Kovaļevskis tu raksti apsaubamu tekstu, ( pēc viņu tīrīšanas videočips noklājās),
nakosaja teikuma raksti( pēc viņu tīrīšanas videočips noklājās), un tresaja raksti (Cits speciālists attaisīja vaļā un parādīja ka tur nekā nebija izstīrīts, abi ventilātori bija pilni ar putekļiem), Tagad padoma kadu hujnju uzrakstiji :D 100% kads serviss apmelno. nekadu faktu. tikai viena dirsana. ja vini neko neiztirija tad tu pats esi vainigs pie ta ka noklajas tavs videocips.:) pricom te bezmaksas diagnostika un darbs:)
un tu biji tik bezpecigs ka vareji tikai ielikt sudzibu?:) berniba esi bijis abizots? ceks ir japrasa neatejot no kases Jurij:) Pats seit laboju lielu dalu datoru, kurus pats neevaru salabot, letakas cenas Riga :) ja velejies mani parliecinat, tad tev tas nesanaca, jo nav nekadu pieradijumi, iznemot tris nesakarigus teikumus.

L Lietotājs2 04.09.2012

Portatīvajam datoram bija nepieciešams video čipa reballing.
NDR to piedāvāja par 30Ls.
Reballing, tātad - čipa noņemšana, vecās alvas noņemšana no čipa un plates, jaunas alvas vai svina bumbiņu uzklāšana uz čipa, čipa pielodēšana atpakaļ.

Tā vietā plate pat nebija izņemta no portatīvā datora, bet gan vienkārši uzkarsēts čips un uzlikta vara plāksnīte starp čipu un kūleri.
Respektīvi krāpšana, turklāt bez čeka. Šobrīd nožēloju, ka nepieprasīju.
Dators par brīnumu izvilka 3 mēneši!