J Joske 14.02.2011

Kartridzu uzpilde ir cilvēku naudas slauktuve!!!
Dzīvojas uz skopuļu rēķina! Un skopie patiešām maksā vizmaz divreiz!!!

č Čoms 14.02.2011

Ja pašam roku un prāta nav, tad maksā tik ragā!Pašam uzpildīt izmaksā 10 x lētāk, nekā pie šiem šuleriem!

1 12345 04.03.2011

Sorry! Es ieliku šo komentāru, bet pec tam sapratu, ka ta bij mana kļūda! Ar kartridžu viss OK!

J Joske 04.03.2011

Nekā nebija! Tas nebiji Tu kas ielika!

K kristaps 15.06.2011

nu lai kvalitatiivi uzpilditu lazerprintera kartridzu vajag zinaasanas un tas nav nemaz tik vienkaarsi.

M marija42 16.04.2015

Kvalitatīva kārtridžu uzpilde ir Sinerta Latvija, Lāčplēša ielā 87e, to izdarīs ātri, kavalitatīvi ar 100% garantiju. Visus uzpildītos kārtridžus pirms atdod klientam, notestē un nosver, tiešām iesaku !!!

K kreditorsPG 16.04.2015

marija42, un kas ka nosver? Vai tev parāda arī to, ka izstrādātā tonera tvertne ir tukša? Vai parāda, pret kādām detaļām tika mainītas mehāniskam nodilumam pakļautās tonera daļas un ka tās patiesi ir mainītas pret jaunām?
Un "bezmaksas" iekārtu apkalpošanu, kuras laikā aiz sevis pievāks visu printerī sabirušo šmuci nepiedāvā?
Visas uzpildes, manuprāt, ir "bomžošana"! Nevaru iedomāties, ka mēs savā uzņēmumā drukātu dokumentus sūdainā kvalitātē! Tā būtu totālākā necieņas izrādīšana pret mūsu klientiem un partneriem!