Natālijas Rimjānes ģimenes ārsta prakse - Izsaku pateicību dakterei!

Esam jau vairākus gadus kopā ar dakteri - ļoti komunikabla, pozitīva un zinoša. Vienmēr var saņemt atbildi uz interesējošo jautājumu, uzrakstot Whats App'Ā Vai Sms, pat ārpus pieņemšanas laika. Arī ar masiņu Baibu nekad nebija nekādu problēmu - vienmēr diez gan laipna, atgādina par tuvojošo vakcināciju bērnam. Liels paldies!

13.07.2020

D

F Flavia 06.01.2021

Daktere patiešām ir jauka, zinoša un cenšas palīdzēt katram. Man gan ir, ar ko salīdzināt, tādēļ teikšu, ka viņa ir ļoti steidzīga. Bet tas laikam milzīgās pacientu plūsmas dēļ.

Par māsiņu Baibu gan nevar piekrist. Neticas, ka runājat par viņu. Viņa ir nejauka un rupja. Bieži pacienti, sēžot rindā pie dakteres, dabū no māsiņas un apspriež viņu - neko labu nekad neesmu dzirdējusi ne no māsiņas, ne no pacientiem par māsiņu. Neticas, ka viņa pret kādu ir jauka. Laikam esat draugi vai radinieki :)