www.sudzibas.lv My Fitness Vecs inventārs, instruktore aizņem velo trenažierus priekš saviem draugiem

My fitness - Vecs inventārs, instruktore aizņem velo trenažierus priekš saviem draugiem

Ierodoties uz spinning nodarbību Sky&More redzi, ka uz trenažieriem saliktas salvetes, kas nozīmē, ka tie jau priekš kāda ir aizņemti. Kad ierados "aizņemti" bija gandrīz visi trenažieri. Nesaprotu, kāpēc dažiem ir kaut kādas privilēģijas? Es arī maksāju to pašu maksu, ja ierodos pirmais, man taču ir tiesības izvēlēties uz kura trenažiera sēdēt!
Un vispār, pārsvarā visi Sky&More spinning trenažieri ir savu laiku jau nokalpojuši, nekādi remonti netiek veikti, jābrauc ar tādiem kādi ir! Tiešām? Citam neregulējas jauda, ja arī regulējas, tad pie lielas jaudas jūtams, ka kaut las tomēr nav kārtībā. Pārsvarā nevienam vairs nav klipšu, lai varētu braukt ar veloapaviem. Trenere ir laba, bet nedrīkst pieļaut to salvešu likšanu! Absurds!
Un sen jau ir pienācis laiks nomainīt vecos velo trenažierus, vai arī salabot, ja ir labojami. Nav pieļaujams, ka maksāju par to, kas nestrādā līdz galam pareizi.

17.10.2023