www.sudzibas.lv My Fitness Slikts serviss

My fitness - Slikts serviss

Trenējos fitnesa klubā dzelzavas, un kluba vadītājs pastāvīgi ir rupjš,bieži nonāk nepatikšanās ar daudziem cilvēkiem,daudzi cilvēki par to sūdzas,Gadās arī, ka viņa bieži dzer darbā, tāpēc ir nepatīkama smaka, Es gribēju atcelt savu abonementu, bet beigās viņi teica, ka es nemaksāju naudu un iesniedza sūdzību, ļoti slikta attieksme pret cilvēkiem!

01.10.2023

Эрикович 01.10.2023

Nu un pie visa, jauns profils ar vienīgo atsauksmi. Tev vīrieti tante aizveda? Ko tik uz viņu uzmeties, kā suns uz kauliem? :D

Эрикович 01.10.2023

Ekaterina 1060 мне стыдно за нацию русских, что среди них есть такие как Ты.

M Maksimus 01.10.2023

Ir stulbi šeit runāt par tautām, vai jūs domājat, ja cilvēki sūdzas par šo cilvēku, tad viņi melo? tas ir ja esi parasts cilvēks vai darbinieks tad esi sūds, bet ja esi direktors tad tev viss ir iespējams un tev viss ir atļauts un tu vispār esi zemes naba

Эрикович 01.10.2023

F*ke atsauksme. Atkal tā Jekaterina raksta. Nu nu. Ticu, vīrietis raksta sūdzību uz direktori, kuro tikko mēģināja ap**d***rst bijušā darbiniece, un viņam ir direktores foto no fotosessijas. :D Nu kl***une!

Эрикович 01.10.2023

Сообщите уже это кто то директору, пускай она в суд подаст на эту шмоньку.
Там проблем нету, для кибер полиции, вычислить айпи, с которого создали этот фейк отзыв. А в старых всё и так ясно, сама спалила кто она.

D Dupuser 01.10.2023

Люди не пишите сюда нечего!вам это все равно не поможет!потом будете вы виноваты во всех грехах,а тем более если вы на что то жалуетесь и вы русский еще больше грязью обольют,потому что если ты не Латыш то тебе здесь нечего нельзя!прав ты виноват всем пофиг.И вы такие смешные,полиции пофиг кто что про кого пишет,тем более это сайт жалоб,здесь в этой стране мы никак не защищены!

L Loreta13 01.10.2023

Noteikti ir jāvēršas policijā. Domāju Jums sūdzības rakstītājai būs lielas nepatikšanas par nepatiesas liecības sniegšanu un cilvēka nomelnošanu. Jūs pārkāpjat visas tiesības.