www.sudzibas.lv My Fitness Pilnīga cilvēku krāpšana

My fitness - Pilnīga cilvēku krāpšana

Esmu pilnīgi šokēta par My Fitness darbību un attieksmi pret klientiem.
Izskatās, ka katram darbiniekam ir savi noteikumi.
Pirmā problēma - man bija abonements radisson blue, viņi nepaziņojot aizvēra to zāli un pēc karantīnas atsāka abonementu automātiski, it kā esot paziņojuši to visiem. Protams, ka tas epasts aizgāja uz spamu, un daudzi cilvēki nesaņēma paziņojumu ka abonements ir atsākts automātiski, un protams My Fitness to neatzina.
Kad pirmo reizi pārtraucu abonementu, es epastā tikai izteicu vēlmi par abonementa pārtraukšanu un prasīju informāciju par to, bet man tika pārtraukts momentāli. Nākamreiz kad gribēju pārtraukt uzrakstīju vēstuli, teica lai apstiprinu vēlreiz, bija ziemassvētku laiks, tāpēc atbildēju janvārī, ka gribu pārtraukt ar februāri. Izteicu to 4x abonements netika pārtraukts laicīgi protams. Vēlējos pārtraukt, jo nevarēju tikt nevienā nodarbībā dēļ ierobežojumiem, kas likās absurdi man jāmaksā pilna abonementa Cena, bet netieku uz nodarbību. Tad man atnāca soda nauda par 7! Reizēm, man ne reizi neatnāca paziņojums, ka esmu iekļauta nodarbībā, nejau es tiešām 7 reizes neredzu, man visi paziņojumi bija ieslēgti. No citiem cilvēkiem arī dzirdēju, ka problēmas ar nodarbībām, bet atkal my fitness ne pie kā protams nav vainīgs.
Man rēķins uzauga uz 100eur, samaksāju februārī par janvāri, un 10. Martā man jau parādu piedzinēji virsū par februāra mēnesi. My fitness ir pilnīgi krāpēji, neiesaku nevienam šeit ņemt abonementu, viņiem vispār nerūp savi klienti un attieksme ir vienkārši drausmīga. Netērējiet cilvēki savu naudu uz šo iestādi.

13.03.2022