www.sudzibas.lv My Fitness Ņirgāšanās pret klientu!

My Fitness - Ņirgāšanās pret klientu!

Labu laiku kā esmu klients šai vietai, bet nu domāju ir lieki paciest viņus. Zāle ir laba (aleja) , bet to nevar teikt par administrāciju, sevišķi Sergeju priekšgalā, biju lielā šokā kad saņēmu rēķinu par jūniju un tagad jau uz priekšu - jūliju. Nevarot neko darīt, tikai augustā lauzt, bet par jūniju, jūliju jāmaksā, murgs! Pie kam vismaz šādu opciju saņēmu no telefonistes, nevis no Sergeja kurš atturās kā jaunava no jebkādām opcijām. Mēnesis nav pat vidū, bet nejēdz pārlabot rēķinu vai pat anulēt, negrib, slinko, klients gan jau liksies mierā, pofig. Man apgalvo ka tika sūtīts informatīvs epasts un ar to viss beidzas, varēja lauzt līgumu vai turpināt iesaldēšanu līdz 30.06. Piedodiet, es epastus nelasu bieži, kur nu vēl spamu mapes + šādu epastu ar atzīmi par kluba atsākšanu nesaņēmu meklējot meklētājā, nerunājot vēl par to ka viņiem ir mans telefona nr uz kuru nesaņēmu ne vienu paziņojumu, ne zvanu, un vai tas nebūtu pareizāk? Saprotu ka uzņēmumam ir izdevīgāk saņemt naudu uz savu neinformēto biedru pamata. Vai tāda ir pareiza pieeja no uzņēmuma? Nekāda atvainošanās nav saņemta. Tā vietā man jāmaksā šim kantorim par pakalpojumu kuru neesmu aktivizējis un jebkādā citā veidā pieteicis, sevišķi šajā pandēmijas laikā. Pareizāk būtu jāiziet kovid tests un viss ar to saistītais pirmāmkārtām. Tad ir jāuzrāda filiālei un ar to tikai jādod zaļā Gaisma. Šajā gadījumā firma ir rīkojusies klienta vārdā bez to rakstiskas piekrišanas. Es par spīti vairs neiešu uz šo vietu un negrasos maksāt uz viņu kļūdas pamata, pieteicos jau uz citu klubu.

Krājiet, krājiet tik sev ogles!

08.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Komentāri (2)

A Ann 26.10.2021

Да, MyFitness работает некрасиво очень!
Убедились на многих примерах - если человек перед локдауном им заплатил и не ходил, они деньги не вернут, а только добавят счета за тот период, что не ходили...
Проверяйте с ними договора - обязательно требуйте договор, если не дают, типа на сайте будет...
А потом привлекают фирму по взысканию долгов...
Не рекомендуем с ними сотрудничать. Непорядочные и наглые руководители.
Сами от государства получили немалую компенсацию, так еще с простых смертных копейки забирают :((((

в Владимир Ка 28.05.2022

Да, я тоже был всем доволен, до момента пока не познакомился с Сергеем. Проблема в том, что являлся долго их клиентом и во время сильной пандемии решил клуб не посещать. Не сказал во время (до 15 числа), что в марте посещать клуб не буду. Пргсто в клубе на самом деле, не было дистанции в 2 метра, ро крайней мере в раздевалке. Отправил жалобу в агентство по правам потребителей и как это всегда в нашей стране происходит, ничего не добился. Да, я проиграл дело, но именно из-за Сергея до конца жизни это место посещать не буду. Если у вас есть претензии именно к этому клубу, не поленитесь отослать претензию агентству по правам потребителей. Большое количество претензий игнорировать будет трудно. Клуб то нормальный, но как к личности к этому Сергею отношусь негативно. Хапнул денег за месяц, но потерял больше.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes