www.sudzibas.lv My Fitness Ņirgāšanās pret klientu!

My Fitness - Ņirgāšanās pret klientu!

Labu laiku kā esmu klients šai vietai, bet nu domāju ir lieki paciest viņus. Zāle ir laba (aleja) , bet to nevar teikt par administrāciju, sevišķi Sergeju priekšgalā, biju lielā šokā kad saņēmu rēķinu par jūniju un tagad jau uz priekšu - jūliju. Nevarot neko darīt, tikai augustā lauzt, bet par jūniju, jūliju jāmaksā, murgs! Pie kam vismaz šādu opciju saņēmu no telefonistes, nevis no Sergeja kurš atturās kā jaunava no jebkādām opcijām. Mēnesis nav pat vidū, bet nejēdz pārlabot rēķinu vai pat anulēt, negrib, slinko, klients gan jau liksies mierā, pofig. Man apgalvo ka tika sūtīts informatīvs epasts un ar to viss beidzas, varēja lauzt līgumu vai turpināt iesaldēšanu līdz 30.06. Piedodiet, es epastus nelasu bieži, kur nu vēl spamu mapes + šādu epastu ar atzīmi par kluba atsākšanu nesaņēmu meklējot meklētājā, nerunājot vēl par to ka viņiem ir mans telefona nr uz kuru nesaņēmu ne vienu paziņojumu, ne zvanu, un vai tas nebūtu pareizāk? Saprotu ka uzņēmumam ir izdevīgāk saņemt naudu uz savu neinformēto biedru pamata. Vai tāda ir pareiza pieeja no uzņēmuma? Nekāda atvainošanās nav saņemta. Tā vietā man jāmaksā šim kantorim par pakalpojumu kuru neesmu aktivizējis un jebkādā citā veidā pieteicis, sevišķi šajā pandēmijas laikā. Pareizāk būtu jāiziet kovid tests un viss ar to saistītais pirmāmkārtām. Tad ir jāuzrāda filiālei un ar to tikai jādod zaļā Gaisma. Šajā gadījumā firma ir rīkojusies klienta vārdā bez to rakstiskas piekrišanas. Es par spīti vairs neiešu uz šo vietu un negrasos maksāt uz viņu kļūdas pamata, pieteicos jau uz citu klubu.

Krājiet, krājiet tik sev ogles!

08.07.2021

P