www.sudzibas.lv My Fitness Ļoti slikts serviss

My fitness - Ļoti slikts serviss

Ja neesi samaksājis zvaigžņotajiem trenerim Aleksim par individuālo treniņu 30 eiro, nemaz neceri sagaidīt trenera cienīgu palīdzību ceļot smagu svaru stieni...
Tas tik liecina kādi tur treneri strādā, kas paši neko sportā nav sasnieguši. Smieklīgi skatīties kā viņi tām apaļīgajām tantēm brauc pa ausīm un pasakas stāsta... Īpaši izceļas Aleksis ar nelaipnību.
Trenerim manā skatījumā jābūt kā dakterim, kas strādā savā profesijā un palīdz cilvēkam arī bez maksas un no sirds.
Kur cilvēcīgums?
Mājīguma sajūtas Dzelzavas My Fitness tiešām nav.

14.04.2022

E

B Bez vārda vārds 14.04.2022

Fitnesa treneri ir tālu no ārstiem. Un mūsdienās diemžēl, neviens nepalīdz bezmaksas.

J Jana90 15.04.2022

Galīgi nepiekrītu. Pati trenējos MyFitness Dzelzava, un esmu daudzkārt redzējusi Jūsu minēto treneri savu treniņu laikā palīdzam kluba biedriem. Iespējams, noķērāt viņu kāda privātā treniņa brīdī. Ja tā, uzskatu, ka ir pilnīgi normāli, ka treneris savu laiku 100% velta klientam, kas, jā, maksā par šo laiku un sagaida konkrētu pakalpojumu. Es arī negribētu, ka, piemēram, zobārsta vizītes laikā kabinetā ieskrien kāds cilvēks un prasa zobārstam apskatīt zobus, un zobārsts metas to darīt, atstājot mani krēslā ar vaļā muti un pusplombētu zobu.

V Veronikuu 15.04.2022

Es par treneri Aleksi varu teikt tikai to labāko. Uzmanīgs, ieklausās klientā un ir ļoti profesionāls un pieklājīgs.
Uzskatu, ka šī sūdzība nav korekta, jo ja man būtu norunāts treniņš ar treneri es vēlētos 100% uzmanību man, nevis citiem sporta kluba apmeklētājiem. Tas, ka zālē nav trenera, kas varētu palīdzēt citiem, būtu jārisina pie administrācijas. Komentārs par apaļīgajām tantēm arī ir nevietā. Cilvēka veselības līmeni nevar noteikt pēc tā izskata un tas, ka treneris atbalsta cilvēku arī verbāli ir tikai apsveicami. Nesaprotu kā var runāt par cita cilvēka cilvēciskumu rakstot šādas “sūdzības”.

I Ilona 15.04.2022

Labdien! Ikdienā es šādi nerīkojos, bet šoreiz nespēju klusēt, jo esmu par taisnību! Ieraugot augstāk izvietoto ierakstu par šo nepatieso aizvainojumu un zinot ietekmi uz uzņēmuma un to darbinieku, konkrēti trenera Alekša reputācijas riskiem, nolēmu nokomentēt, jo es biju tā “apaļā tante” ( pati gan tā nedomāju, bet Ok ) ar kuru bija aizņemts treneris, kad Jums mana treniņa laikā rādās vajadzība traucēt mani jo vēlējaties, lai Jums treneris patur stangu, nepajautājot vai treneris Aleksis ir brīvs vai aiznemts. Saņemot noraidošu atbildi, par ko es esmu lepna, jo manos treniņos visa uzmanība no trenera puses tiek veltīta man, par ko Jūs apvainojāties un publiskā telpā aizskārāt cilvēkus, kas brīnišķigi dara savu darbu un arī mani, kas cenšās sasniegt savus mērķus. Man ieteikums pretenzijas autorei nākotnē ja Jums ir nepieciešams atbalsts pajautājiet par citu cilvēku iespējām un tad tos publiski aizskariet!

B Bez vārda vārds 16.04.2022

itkā tevi kāds vārdā būtu publiskojis. :D :D :D sacepās :D