www.sudzibas.lv My Fitness Līguma Krāpšana - bezgalīgs līgums

My fitness - Līguma Krāpšana - bezgalīgs līgums

MyFitness krāpjas ar līgumu, maldinot klientus, sniedzot viņiem viena mēneša abonementa vietā, beztermiņa līgumu. Afēristu kantoris! Viena mēneša vietā, nākas trenēties gadu, bet tie cilvēki, kuri nezina, notrenējas vienu mēnesi un beidz, bet My Fitness vēlāk pieprasa rēķinu par visiem mēnešiem. Uz MyFitness jānāk ar savu advokātu, lai neapmāna !

K

L Landscape 11.01.2018

My fitness

N Nikolaas 11.01.2018

Uz MyFitness jānāk ar automātu.

N Nikolaas 11.01.2018

Kafijas...

Dainis 12.01.2018

Tieši tāpēc nekad neapmeklēju fitnesa klubus, kuros jāslēdz kāda tipa līgumi, jo šādi klubi ir radīti tikai peļņai, kā arī treniņu inventārs ir daudz skopāks, uz šādiem klubiem cilvēki parasti iet paskriet... Tieši par my fitness ir dzirdēts, ka viņi nesniedz pilnu informāciju un pēctam, bam! Zvans no Creditreform..

C cccccc1 06.02.2020

Tad sedi majas divanaa un nekur neej,vai ja gribi ej skrien pa ielu ,tas tev bus bezmaksas sports

J Jelena 09.02.2018

Mīļie cilvēki , kas jums aizliedz izlasīt pirms kaut ko parakstīt. Visi šie noteikumi ir sniegti līgumā .