www.sudzibas.lv My Fitness Krāpšana, slikts serviss

My fitness - Krāpšana, slikts serviss

Iegādājos abonementu uz mēnesi. Bez jau minētā fakta, ka iegādājoties mēneša abonomentu, tiek parakstīts beztermiņa līgums, saskāros ar problēmu iegūt apmeklējuma tabulu.
Tā kā neapmeklēju nodarbības, bet tikai baseinu un sporta zāli, tad reģistrējos pie administratora. Vēlāk, kad, lūdzu, sagatavot man pārskatu, ko iesniegt apdrošināšanai, tad kluba vadītāja atsūtīja man epastu ar atsauci uz iekšējiem noteikumiem un atteica izsniegt apmeklējuma tabulu.
Ļoti formāla un klientiem nedraudzīga attieksme.

I

N Nadezhda 04.06.2019

Очень хороший клуб! О том что платить надо ежемесячно прописано в договоре и об этом информируют при регистрации. Я занимаюсь больше года, очень довольна. За 29 евро в месяц я имею отличные тренировки с хорошим оборудованием, с прекрасными тренерами и спа зону в любое время с 2мя саунами. Если даже так случится, что я заранее не успею сообщить ( а там нужно сообщить до 14 числа предыдущего месяца и платить не надо тогда) и не смогу какое-то время посещать, я всё равно буду в плюсе. В этом клубе, за такое высокое качество вы платите смешные деньги! Я думаю, это как раз благодаря таким договорам. Если вы идёте заниматься, а не сходить пару раз, то лучше клуба вы не найдёте.

I Iva 05.06.2019

Slikta pieredze ar MyFitness Radisson. Pārējos klubos normāla attieksme.