My fitness - Krāpšana

Iesniedzu Myfi dokumentus, ka man ir vairākas operācijas, nevaru iet uz zāli 4 mēn. Šie krāpnieki pieprasīja man maksāt par nesniegtu pakalpojumu 2 mēn. 8 eur un pēc tam pilnu samaksu 48 eur mēn... Man ir 49, nekad neesmu nevienā zālē saskāries ar tik krāpniecisku attieksmi! Nekad ne es, ne kāds ģimenes loceklis tur neatgriezīsies!

13.10.2023

B Bez_vārds 13.10.2023

ģimene nav šajā jautājumā prioritāte. Tas nevienam neinteresē.

T tainsīgatiesa 14.10.2023

kastrets-impotents bez_vārds atkal gvelž savu heitu

T tainsīgatiesa 14.10.2023

mamat vai veronika taisi profilus cik gribi, tik un tā esi jeblan-trollis :D

Z Zirgu pētnieks 14.10.2023

Nu paga, ja tu esi noslēdzis līgumu, uz konkrētu termiņu vienojoties par abonēšanas maksu, vai uzņēmums ir vainīgs, ka šo pakalpojumu nelieto?

Ja es īrēju dzīvokli, bet no 6 mēnešiem, 4 tur neuzturos vai man par šiem 4 mēnešiem nav jāmaksā?

T tainsīgatiesa 14.10.2023

Veronika, izmanto kontracepciju ar bez_vārdu :D

E Edgars Dzerins 14.10.2023

Nevajag salīdzināt granātu ar āboliem! Ja īrē dzīvokli, tad izīrētājs to nevar izīrēt nevienam citam! Savukārt MyFitness ir nulle izdevumu, ja es neeju uz zāli! Otrkārt, kādreiz nebija šīs krāpnieciskās shēmas! Samaksā par mēnesi, ej uz zāli. Navari vai negribi iet, par nākošo mēnesi nemaksā. Tagad palikusi tikai šī maksas pakalpojumu uzspiešana. Treškārt, es izteicu pret to pretenzijas, bet neviens nemainīja negodīgos līguma noteikumus, tāpēc es ķīniski paraksta vietā uzrakstīju, ka nepiekrītu.

D Disko persiks 15.10.2023

Neviens neliek maksāt par diviem mēnešiem, ja vienīgi, neesi tekošo mēnesi samaksājis + nākamais mēnesis, kas ir pilnigi normāla prakse

TokeD 17.10.2023

Manā skatījumā MyFitness ir reāli bezkaunīgi. Līguma laušanas iespējas ir ļoti ierobežotas. Diskutēt par to nav jēgas, tāpat nekas nemainīsies. Klubiem ir relatīvi ērta lokācija, tomēr vairs neparakstīšos uz šādu krāpšanu (subjektīvs viedoklis).