My fitness - Krāpšana

Pandēmijas dēļ visi Myfitness klubi tika slēgti uz nenoteiktu laiku. Pirms tam mans abonements tika iesaldēts.
Nesen ar mani sazinājās intrum Latvia sia. No viņiem es uzzināju, ka man ir parāds pret my fitness sia, 130,22 eur apmērā. Par pakalpojumiem no 16.06.2021. G. Līdz 31.08.2021. G. Šajā periodā es neapmeklēju klubu, ka arī nevarēju to izdarīt, jo man nebija Covid-sertifikāta.
Es neapmeklēju klubu pēc tā atklāšanas 16.01.2021. , un pirms kluba slēgšanas, pandēmijas laikā, mans abonements tika iesaldēts (es nezinu precīzi uz noteiktu vai nenoteiktu laiku, kā klubā paskaidroja man, tad līdz 31.12.2020.) .
Kā klubā man paskaidroja, visus rēķinus man nosūtīja uz manu e-pasta adresi, bet es nesaņēmu šos rēķinus un šī e-pasta adrese tagad nav vairs aktīva. Nekur līgumā es neatradu klauzulu, saskaņā ar kuru man ir pienākums viņus informēt, ja mana e - pasta adrese mainās.
Viņiem bija arī mans tālruņa numurs un citi kontakti, kurus viņi neizmantoja. Vēstules mani nesasniedza, un es neizmantoju pakalpojumu.
Tāpat pa tālruni nebija saņemti paziņojumi par nesamaksātiem rēķiniem sms veidā, ko viņi dara pirms tam piemētam 2020. Gadā katru reizi, kad rēķins netika samaksāts 2 dienu laikā. Iepriekš uz tālruņa numuru vienmēr bija atgādinājums īsziņas veidā.
Kad vērsos klubā ar lūgumu nosūtīt rēķinus uz jauno e-pasta adresi, viņi teica, ka visu informāciju ir nodevuši Sia „Intrum Latvia” un viņi nesūtīs rēķinus.
Es uzskatu viņu rīcību par ļaunprātīgu, viņi apzināti nesūtīja atgādinājumus par neapmaksātiem rēķiniem uz manu tālruņa numuru, lai es pēc iespējas ilgāk paliktu neziņā un man būtu uzkrājies parāds, jo ja es par to zinātu, es pārtrauktu līgumu.
Jautājums ir arī par to, kāpēc viņi turpināja sniegt man pakalpojumu un pēc pirmā neapmaksātā mēneša netika lauzts līgums ar mani. Kā viņi man paskaidroja, viņi pārtrauca līgumu tikai 2021. Gada 31. Augustā. Kad parāds par maksājumiem sasniedza 111 eur.
Nākošais solis: vērsīšos uz Ptac.

06.10.2021

O

A Ann 26.10.2021

Да, MyFitness работает некрасиво очень!
Убедились на многих примерах - если человек перед локдауном им заплатил и не ходил, они деньги не вернут, а только добавят счета за тот период, что не ходили...
Проверяйте с ними договора - обязательно требуйте договор, если не дают, типа на сайте будет...
А потом привлекают фирму по взысканию долгов...
Не рекомендуем с ними сотрудничать. Непорядочные и наглые руководители.
Сами от государства получили немалую компенсацию, так еще с простых смертных копейки забирают :((((