My fitness - krāpšana

My Fitness īsti krāpnieki, pagariņa patvaļīgi abonimentus, kuri bija iesaldēti un izstāda rēķinus, tu jau esi parādā viņiem ne par ko, pat ja nezināji, nebiji informēts, slims vai kāds cits iemesls. Tādu izturēšanos pret sevi tu atļuj parakstot viņu gudri sastādīto līgumu. Neinteresē ne COVID, ne situācija pasualē un valstī -parakstīts līgums, maksā. Apbrīnojami, ka nodrošināt tādus apmeklējumu apstākļus, kādi bija pirms pandēmijas viņi nevar, bet tas viņiem netraucē izstādīt tev rēķinus piespiedu kārtā, ja līgums parakstīts - maksā, ja nemaksāsi tad viņi pasūtīs tev paradu piedziņu. Esiet uzmanīgi !

20.07.2021

O

E Edmunds 20.07.2021

Man līdzīga situācija. Tikko pēc seniem laikiem iegāju epastā, rekur jau rēķins, rakstu myfitness. Jālauž līdz 14. datumam. Tad ne tikai dabūšu maksāt par šo mēnesi, bet vēl par nākošo. Bet paziņoja jā, pie kaut kāda spama apakšā pierakstīja, ka vajag lauzt, vai dabūsi maksāt. Neplānoju viņiem maksāt, bet gan jau caur parādu izspiedējiem dabūs savu smagi pelnīto naudu.

Līdz dzīves beigām visiem teikšu, lai uz to miskasti neviens neiet. Kaut arī pirms tam vairākus draugus atvedu.

A Aleksandrs 28.07.2021

Labdien. Man arī ir līdziga situācija. Paziņojums tika atnācis SPAM mapē. Ieteicu jums rakstīt PTAC par šo situāciju. Darīsu līdzīgi.

O Olesja Kurmelova 02.08.2021

Esmu pilnīgi solidāra ar komentāriem!
Arī uzrakstīju PTAC ar jautājumu par likumīgo un godīgo attieksmi, un lojālo attieksmi pandēmijas laikā! Esmu spiesta apmaksāt 42Eur, nesaņemot pakalpojumu, un nebija informācijas (man ir vairāki draugi ar līdzīgo situāciju), jau pēc visām strīdām atradu SPAMā vēstuli, bet izrādās, ka vēlu paziņoju, ka klubam neesmu "lietderīga"

M Maris 14.01.2022

Mēs arī savulaik esam iekrituši uz šo kantori. Atceros, ka samaksājām par diviem papildus mēnešiem, jo pēc līguma tur sanāca, ka nevar vienkārši atteikties un samaksāt par tekošo mēnesi.