My fitness - Krāpšana

My fitness nepamatoti izkrāpj naudu no klientiem pēc pandēmijas. Par to, ka abonaments ir spēkā un darbojas es uzzinu no saņemtā rēķina. Pārbaudot e-pastu neatrodu, ka kaut kur ir bijusi informācija par my fitness darbības attsākšanu un tai skaitā mana abonamenta atsaldēšanu. Sazinoties ar my fitness “aleja” darbiniekiem tieku vainots bezatbildībā, ka tā ir mana vaina prakstot šādu līgumu pirms pandēmijas. Neņemot vērā, ka rēķina summa ir dīvainā kārtā lielāka par iepriekšējiem rēķiniem. Interesējoties par līguma laušanu uzzinu, ka to varu darīt tikai uz aiznākošo mēnesi, lai arī nav pienācis vēl 14 datums. Gala rezultātā no manis pieprasa 100 eur investīciju, par to ko es neesmu izmantojis un neplānoju arī darīt.

12.07.2021

A Aleksandrs 28.07.2021

Man ir līdzīga situācija, kā arī visiem, kuri nosūtija šeit savu sūdzību.
Es gribētu ieteikt jums sūtīt oficiālu sudzību PTAC. Darīšu līdzīgi. https://www.ptac.gov.lv/lv/iesniegt-sudzibu