My fitness - Krāpšana

Galīgi ne draudzīgi līguma nosacījumi, kas vērsti lai klients maksā pat tad ja viņš netiek, piemēram palaidis mēnesi dēļ veselibas stāvokļa, un jāmaksā vienalga pat ja tev ir jau nobloķētā kluba karte.. Jāmaksā par līguma nosacījumiem nevis par faktiskiem apmeklējumiem! Kas būtu pareizi!. Tāpēc neparakstiet līgumu ja neesat droš. Neiesaku iet pie šiem afēristiem.

05.10.2020

G gadalaiks 06.10.2020

Slēdzot līgumu, tak tur viss ir rakstīts, kā veicami norēķini. UN, ja slēdzēt klātienē, tad jums administratore arī izstāstīja par maksājumiem un līguma laušanām.

Ja jūs gribat maksāt par apmakelējuma reizēm, tad nevajag ņemt abonomentu.

Un muļķlības, ka nedraudzīgi noteikumi - var apturēt līdz pat diviem mēnešiem abonomentu par simbolisku maksu. Un to var izdarīt, nenākot klātienē, caur e-pastu, piemēram.

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

A atvars 06.10.2020

Piekrītu, identiska situācija. Nevienam neiesaku šo stulbo sporta zāli ar krāpniecisko līgumu.