www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Valērijs Koteļeņecs - Negodīgs instruktors

Mustangs Autoskola - Valērijs Koteļeņecs - Negodīgs instruktors

Mācījos BE kategoriju Mustangs jeb SIA “AG-Arma”. Teorijai bija izcila, taču braukšanā trāpījās instruktors Valērijs Koteļeņecs, kuru noteikti nevienam neiesaku, jo:
1)Instruktors uzspiež pirkt papildus braukšanas no viņa:
-Pirmajā dienā iemaksāju naudu par 8 braukšanām. Pēc tam, kad tika izņemtas 4 braukšanas Valērijs paziņo, ka par turpmākajām braukšanām man viņam ir papildus jāmaksā, jo atlikušās 4 apmaksātās braukšanas ir domātas tērēt īsi pirms eksāmena. Protams, ka šo prasību es noignorēju, bet noteikti ir cilvēki kas uz šo uzķeras un sāk maksāt pirms tam, kad izņemtas visas apmaksātās braukšanas.
2)Instruktors neievēro MK 358. p59 un liek studentiem braukt 4 braukšanas stundas.
-Braukšanas apmācības ilgums apmācāmajai personai dienā nedrīkst pārsniegt 2 braukšanas stundas. Valērijs aizbildinoties ar to, ka visi instruktori tā dara un, ka viņam ir apgrūtinoši katru reizi pievienot piekabi, atsaka studentiem braukt mazāk par 4 braukšanas stundām. Norādot uz MK noteikumu, Valērijs saka, ka varu ņemt citu instruktoru, kurš tieši tāpat liks braukt 4 stundas.
3)Instruktors liek maksāt par nesniegtajiem pakalpojumiem.
-Vienā no braukšanas reizēm Valērijs pieprasīja man samaksāt 10e par to, ka esam bijuši figūru laukumā. Lieki teikt, ka figūru laukumā mēs neesam bijuši ne vienu reizi. Uz jautājumu kāpēc man ir jāmaksā 10e Valērijs atbildēja - manā piekabē ir konusi kurus mēs izmantojam figūru laukuma vietā.
4)Instruktors nepareizi māca kabināt piekabi.
-Veicot piekabes kabināšanu pēc CSDD mājaslapā apgūtiem soļiem, Valērijs norāda, ka šī secība nav pareiza un ir jādara tieši tā kā viņš to māca t.i. citā secībā. Iepriekš minētais liek apšaubīt vai instruktors ir pietiekoši kompetents un zinošs arī citas mācību vielas pasniegšanā.
5)Instruktors uz līdzenas vietas izdomā kļūdas, lai nelaistu uz eksāmenu.
-Un šī jau ir klasika. Pat tad, ja jums jau ir B kategorija un domājat, ka mākat braukt, tad šis instruktors pierādīs to, ka jums vēl ir daudz jābrauc un daudz jāmaksā. Lieki teikt, ka pēc tam, kad tika nobrauktas obligātās 8 braukšanas Valērijs nevēlējās laist uz eksāmenu. Protams, ka es nomainīju instruktoru, kurš pēc pirmās un vienīgās braukšanas pielaida mani eksāmenam. CSDD eksāmenu protams, ka nokārtoju ar pirmo reizi. Varat tikai iedomāties kādu naudas summiņu šādi instruktori nopelna uz tiem, kas mācās B kategoriju.

Augstāk minētais liek apšaubīt autoskolas Mustangs jeb SIA “AG-Arma” un tā auto vadīšanas instruktora Valērija Koteļeņeca kompetenci. Noteikti neiesaku ne šo autoskolu, ne šo instruktoru, kurš mēdz piestrādāt arī autoskolās "Einšteins", "TPAskola", "Galvenais ceļš", un iespējams citās autoskolās. Vienalga vai Jūs mākat braukt vai nē, šī autoskola atradīs pie kā piekasīties, lai nopelnītu. Silti iesaku izvēlēties mazas autoskolas, kuras iespējams maksās mazliet vairāk, bet rezultātā samaksāsiet mazāk.

23.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

DSV 24.03.2023

Kursant, klusēt. Čikstēt neviens nav atļāvis! ;)

N nauriuss 26.04.2023

Jā, bija cilvēki kas stāsta, ka mācoties B kategorijai braukā 20 braukšanas tikai pa šoseju un vēl pa ceļam iebrauc kur instruktoram vaig. Labs instruktors ir liela veiksme.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes