www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola braukšanas instruktore Santa Beitāne

AtrisinātaMustangs Autoskola - braukšanas instruktore Santa Beitāne

lieta tāda ka autoskolas braukšanas instruktore Santa Beitāne naturāli ņirgājas un izkrāpj cik vien var naudas no apmācajamiem audzēkņiem .liek braukt vairāk par pusgadu un nesaka braukšanas laikā par kļūdām pieļautām un vaino audzēkņus kas nevar kārtīgi nolikt autoskolas eksāmenu un pasmejas kad noliek nevis ar pirmo reizi bet nto reizi csdd eksāmenu jo redzoties audzēknis nemāk kartigi braukt. arī par braukšanu čekus bieži piemirst izrakstīt un iedod pēc ilgas lūgšanas . pēc pieredzes un pazīstamu cilvēku sarunām ieteiktu turēties pa gabalu no šīs naudas kāseju autoskolas mustangs .cik dzirdēts šīs autoskolas pasniedzēji jums centīsies ilgi un daudz naudas nokāst bet braukt iemācis ar kļūdām nevis pareizi .

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kristaps Spuris 09.11.2016

Sūdzība savstarpēji vienojoties ir atrisināta.

P PrātaEzis 03.11.2016

Nepiekrītu. Ļoti jauka, izpalīdzīga. Pusgadu jābrauc droši vien tad, ja pa tiešām nemāk braukt. Ielās jau ir pietiekami daudz šoferu, kas nezināmu iesmeslu dēļ ir tikuši pie Transportlīdzekļu vadītāja tiesībām.

Z zane19 03.11.2016

tas ka šai instruktorei patīk kāst naudu un iemācīties braukt ilgi un ar kļūdām ir viņas interesēs .pārejot pie cita instruktora šis izbrīnīts bija ko viņa vispār māca braukt .pēdējā naudas kāsēja ši santa beitāne ir ...

D Diāna Zaharevska 03.11.2016

zane19 Pie kāda instruktora pārgājāt? Man tieši pretēji, cits instruktors (kad gāju braukt ar tādām mašīnām, kā jāliek eksāmens) bija šokā, kā man 10 reizēs tik daudz un pareizi ir samācīts.

D Diāna Zaharevska 03.11.2016

Pilnīgi nepiekrītu. No 5 instruktoriem, ar ko man bija saskarsme, Santa ir labākā. Vienmēr pastāsta par kļūdām, izraksta kvītis, nodarbības nekavē un braucam līdz pēdējai minūtei, bez pārtraukumiem. Pēc 10 braukšanām parakstīja kartiņu (Sanāca 5 nedēļas)

R Ritvars 04.11.2016

Nemaku spriest par šo autoskolu un attiecīgo izstruktori bet ir pazīstami vairaki cilveki kas pameta šo autoskolu un pargaja uz CRESCO (nav domāts kā reklama, tikai informatīvs raksturs). visi ir nolikuši autovadītaja tiesības un brauc labi. Pats esmu licis B kategoriju CREDO ( kadreiz tada bija, vai tagad ir nezinu) un noliku bez problēmām, Nezinu kapēc bet cik pazīstamo ir, neviens nevar nolikt ne MUSTANGĀ ne FORUNA. var but tapec ka sīs skolas ir lielākas latvijā un doma ka bigie karaļi???? nezinu. Mans ieteikums ir izvelaties ''mazās'' autoskolas, tur katram ir individuala pieeja un parasti lielakoties labi instruktori.

eduardo 19.01.2017

Visa problēma slēpjas akcijās, par kurām instruktori netiek atalgoti. Domājat, ka baigi jautri 10 stundas strādāt bez maksas? Arī domāju, ka nē. Jebkura akcija ir krāpšana. Es izmantoju Presto autoskolu, jo tur instruktoram maksā par katru stundu autoskola neatkarīgi ne no kā. Vienmēr šī autoskola kaut ko modernu izdomā, cepums viņiem.

M Mrs. Aija 22.01.2017

Nekādā gadījumā neticu, ka instruktore Santa ir slikta!
Pati jau pusotru gadu braucu ar apliecību kabatā tieši pateicoties Santai. Savā laikā biju mācījusies pie vīrieša un tagad izvēlējos pie sievietes. Ne brīdi neesmu to nožēlojusi! Man ļoti patika, ka Santa mācīja neuzkrītoši, mierīgi, mācīja tā, ka tu pat nemani, ka tevi māca, taču esi iemācījies. Nodarbības nekad nav kavējusi, tiešām visas nodarbības notika i laikus, i visu tām paredzēto laiku.
Un jā, lieki piebilst, kopumā nobraucu apm 2,5mēn un saņēmu savu pelnīto vadītāja apliecību!

M modris2018 26.01.2018

Piekrītu raksta autoram, man bija tieši tas pats! Nevaru viņu ieteikt. Ja brauc pie viņas rēķini būs jābrauc ilgi (un pa vidam viņa tevi vēl nevar paņemt, jo visas dienas aizņemtas un tad vēl atvaļinājumi utt.) Pie viņas tu nobrauc savu laiku un viss, neko neiemācies. Viņa iziet uz kvantitāti nevis uz kvalitāti, Nesagrābtos tik daudz braucēju var būt būtu ok. Jo plānotājs viss aizrakstīts :D, un tev jāmeklē kreisie instruktori, lai nebūtu jāpaliek 2-3 nedēļas bez braukšanas.