Mustangs Autoskola - Slikts serviss.

Nevienam neiesaku Mustangs autoskolu. Pasniedzējs pie kura biju nenopietni attiecas pret darbu, dzen visādus lētus jokus un galu gala neko neiemāca. Lai tiktu pie braukšana jāsastāv bezgalīgas rindās... Mēģināju sarunāt ka braukšanu nolikšu pie cita pasniedzēja no citas autoskolas, jo man pēc mēneša jau jādodas prom no Latvija un jau vajadzēja tiesības, uz ko saņemu noraidošu atbildi. Teica ka varu viņiem samaksāt par braukšanu, kuru nemaz neizmantotu un tad varot iet citur braukt un maksāt vēlreiz. Ļoti ļoti neatsaucīga autoskola, un visas tās atlaides ko viņi piedāvā ir galu galā krāpšana, beigas izturēsiet vairāk naudas nekā domājat ietaupīt.

riekstkodiss 19.01.2017

Ej vienkārši uz normālu autoskolu. Modernākā Latvijā ir Presto, tagad reklamējas, ka varot noslēgt distances līgumu. Nav savā pieredzē mēģināts, bet māsai gan viss izdevās.