Mustangs Autoskola - Slikta attieksme

Teorijas nodarbības ir labas. Bet ar braukšanu - šausmas.
Ļoti maz labu instruktoru. Ļoti nepieklājīgi. Daži nekautrējieties runā slikti un smējās par saviem studentiem aiz muguras. Daudz esmu dzirdējusi, ka viens ar otru slikti runāja par mācekļiem. Tas ir šausmīgi.
Ir tādas, kā Svetlana, Nadežda un daži citi, kuriem mazliet nepieciešama med. Palīdzība, viņiem viss nepatīk, vienmēr salīdzina ar citiem, pieprasa no mācekļiem to, ko īsts profi ne vienmēr dara. Kā nevar saprast, ka cilvēks tikai mācās un nedrīkst uz viņu vienmēr kliedz. Jo parādās tikai panika.
Gribētos, lai ņemtu vērā. Lūdzu.

02.12.2023

Y yxz 02.12.2023

Spriežot pēc tā kā tu raksti, laikam esi neiznēsāta daune vai arī vienšūnu amēba, un laikam jau ir iemesls uz tevi kliegt ! Tādas kā tu ar šaurām pierēm ir ļoti grūti apmācīt, un ātri vien var izvest no pacietības. Man arī ir nācies maācīt analfabētus un diezkas nav!

Velvetpopstar 02.12.2023

Ne visi var būt ģēniji kā Tu. :/