www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Sanāk dārgāk, kā citās autoskolās

Mustangs Autoskola - Sanāk dārgāk, kā citās autoskolās

Laudis neuzkeraties uz vinu reklāmas triku teorija tikai 23ls. Tas viss ir abmans kopā sanāk dārgāk, kā citās autoskolās, turklāt nevar nemt sev zināmu instruktoru, jo vini atlauj mācīties tikai pie vinu autoskolas instruktoriem, kuri jūs tik vienkārsi cauri nelaidīs.

O Olesja 28.08.2009

Nepravda, ja sama zakon4ila eto 6kolu, bili svoi njuansi, no so stoimostju tam vsjo v porjadke...tembolee v luboj avto6kole estj punkt v dogovore, gde skazano, 4to esli 4elovek ho4et ispolzovatj uslugi drugovo instruktora nado zaplatitj. Kogda ja u4ilasj eto bilo 60 lat. I v dogovore takze raspisana vsja summa za teoriju, vozdenie, pervuju pomo6j i t.d.
Tak 4to prezde 4em podpisivatj neploho i po4itatj dogovor.

A Anete 11.09.2009

Slikti..

R Ruslans 11.09.2009

Nav nekas daargaak, vnk jūs pashi nevarat iemācīties teoriju vai braukshanu, un tad pēctam vēl meklējiet vainīgos!!!

padomājiet par to vai tikai jūs pashi vien pie tā neesat vainiigi! ;)

A a'buu 24.09.2009

nepiekritu visam lidz shim dzirdetajam sliktajam par autoskolu, pasniedzēji vismaz imantas filiālē ir superīgi, nav bijušas porblemas arī ar dokumetiem vai kādas krāpšanās ar naudām, tās ir muļķības!!
Nevar salidzinat teoorijas pasniegshanas stilu ar to kaa man pirms 2 gadiem macija salduu - vot tur bij briesmig. Taa kaa viss chikiniekaa :)